×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.8°C
Anšlavs, Junora
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
11. marts, 2015
Drukāt

Atklās Agneses Bules izstādi “Laimes eņģeļi”

Publicitātes fotoPublicitātes foto

No 14. marta dizaina studijā “Laimes Lāde” Miera ielā 12, Rīgā būs apskatāma mākslinieces Agneses Bules izstāde “Laimes eņģeļi”, portālam LA.lv pastāstīja studijas vadītāja Sandra Konstante.

Izstādē būs eksponēti laikā no 1995. līdz 2015. gadam tapuši darbi.

Agnese Bule, kura pazīstama kā projekta “Latviešu sapnis” autore, savā radošajā darbībā pievērsusies arī eņģeļu tēmai. Jau 1995. gadā autore radīja darbu sēriju “Pasaules radīšana”, kas tagad apskatāma tikai reproducētā formātā. “Izstādē “Laimes Lādē” redzēsim darbus no sērijas “Spārnotais latviešu sapnis”, kam pirmsākumi meklējami 2005. gadā gleznošanas rezidencē Vācijā, netālu no Esenes esošajā Marlē. Izstādē redzēsim arī pašus jaunākos darbus, kuri šī gada janvārī bija izstādīti personālizstādē “Eņģeļu diena” Jūrmalas Mākslinieku namā,” stāsta Konstante.

Izstādē būs skatāmi gan oriģināldarbi, gan reprodukcijas. Oriģināldarbi tapuši uz pergamentam līdzīga papīra autortehnikā. Tajos attēlots zīmēts un gleznots dinamisks tēls, kurš izskatās gan pēc eņģeļa, gan pēc brīnuma vai kāda mistiska zieda. Darbos saskatāmas jūgendstila iezīmes, tie reproducēti uz kartītēm, magnētiem, brelokiem un krūzēm.

Telpu ierobežojuma dēļ daudzi eņģeļi negaidīti būs paslēpušies Dizaina studijas Laimes lādēs. Katrs skatītājs te noteikti atradīs savu eņģeli, kuru ar dizaina studijas “Laimes Lāde” darbinieku palīdzību varēs pārnest uz sev piemērotākā materiāla, sadzīvē lietojamas mantas utt.

Izstāde apskatāma līdz 16. aprīlim. Izstādes atklāšana un tikšanās ar mākslinieci Agnesi Buli sestdien, 14. martā plkst. 15.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+