×
Mobilā versija
+6.0°C
Alīna, Sandris, Rūsiņš
Ceturtdiena, 26. aprīlis, 2018
28. augusts, 2012
Drukāt

Atklās ceļojošo izstādi par HIV inficēšanās riskiem

Foto-LetaFoto-Leta

No šodienas līdz septembra vidum četros dažādos Rīgas mikrorajonos būs skatāma ceļojošā izstāde “Svešā mašīna”, kas ar instalāciju un audiostāstu palīdzību iepazīstinās ar HIV inficēšanās riskiem, aģentūru LETA informēja projekta koordinatore Alīna Gumeņņikova.

Izstādi veidos trīs vecās mašīnās ievietoti audiostāsti, papildināti ar fotogrāfijām un instalācijām. Katrā mašīnā izstādes apmeklētājs varēs iepazīties ar vienu stāstu, kas viņam atklās vienu veidu, kā inficēties ar HIV. Izstādes norises vietās dežūrēs arī brīvprātīgie jaunieši, kas būs gatavi atbildēt uz jautājumiem un sniegt papildu informāciju par projektu, HIV izplatību Latvijā, profilaksi un ārstēšanos.

Sākotnēji izstāde vienu nedēļu būs skatāma Rīgā, Vērmanes dārzā, bet vēlāk ar mašīnās ievietotajiem audiostāstiem varēs iepazīties Uzvaras parkā, kā arī citās galvaspilsētas vietās.

Izstādes atklāšana paredzēta šodien plkst.15 Vērmanes dārzā. Tajā piedalīsies izstādes rīkotāju – biedrības “Jaunatne pret AIDS” – pārstāvji un muzikālu priekšnesumu sniegs dziesminieks Imants Daksis. Atklāšanas laikā paredzēta arī preses konference, kurā biedrības “Jaunatne pret AIDS” valdes priekšsēdētāja Lauma Brīvība, projekta koordinatore un citi projekta dalībnieki sniegs detalizētu informāciju par ieceri.

Projekts tiek finansēts ar Eiropas Komisijas atbalstu un tā mērķis ir izglītot sabiedrību, īpaši jauniešus, par HIV inficēšanās riskiem, kā arī mazināt diskrimināciju pret HIV inficētajiem.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+