×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.5°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
30. marts, 2017
Drukāt

Atklās “Domina Shopping” rekonstruēto daļu

Ekrānšāviņš no "Domina Shopping" interneta mājas lapasEkrānšāviņš no "Domina Shopping" interneta mājas lapas

Šodien atklās tirdzniecības centra “Domina Shopping” rekonstruēto daļu, informēja “Domina Shopping” vadītāja Dina Bunce.

Plkst.13 tirdzniecības centrā notiks īpaši aicināto viesu un mediju pasākums, bet plkst.18 “Domina Shopping” rekonstruētā daļa jau būs atvērta ikvienam interesentam.

Telpu efektivitātes uzlabošanā apmēram 12 000 kvadrātmetru platībā tirdzniecības centrā “Domina Shopping” investēti pieci miljoni eiro. Tāda ir summa, ko “Domina Shopping” īpašnieki investējuši rekonstrukcijas daļā, kur iepriekš atradās pērn pavasarī slēgtais “Prisma” veikals. Ieguldītos līdzekļus varētu atpelnīt desmit gadu laikā.

Bunce uzsver, ka šajā centra daļā ir veiktas ievērojamas izmaiņas, lai varētu, piemēram, radīt tādus apstākļus, kur izvietot 25 jaunus veikalus. Tāpat daudz līdzekļu ieguldīts šīs veikala daļas interjera izveidē. Līdz ar rekonstrukciju “Domina Shopping” centrā palielināts mājas preču piedāvātāju klāsts vispār.

Rekonstruējamā daļa klientiem ir pieejama no 2.marta, kad pircējiem kļuva pieejami vairāki veikali, kuru vidū ir tādi zīmoli kā “Sports Direct”, “Siena”, “Tiger”, “Lage gastronomija”, “SEB banka”, “Audums pluss”, “Lakstos”, “Hobby Style”, “Optika Italiana”, kā arī “Stenders” un “Top Shop”.

Tikmēr noslēdzošais rekonstrukcijas posms būs vasaras vidū, kad paredzēta “Maxima” lielveikala atvēršana.

Rekonstrukcijas daļā izbūvēti ātrgaitas lifti, kas savienos šo centra daļu ar autostāvvietu. Tāds risinājums iepriekš šeit nav bijis pieejams. Tiesa, šie lifti lietošanā būs pieejami tad, kad centrā tiks atvērts pārtikas preču operatora veikals.

Vienlaikus Bunce atzīmē, ka šogad paredzēt vēl ieguldīt līdzekļus arī esošo telpu uzlabošanā. Proti, dažādu jaunus funkcionālu risinājumu un uzlabojumu veikšanai paredzēts ieguldīt vienu miljonu eiro.

Līdz ar to kopējā summa, ko ieguldījuši tagadējie īpašnieki, ir ap sešiem miljoniem eiro, norāda Bunce.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+