Mobilā versija
+1.4°C
Grieta, Strauta, Rebeka
Pirmdiena, 23. janvāris, 2017
8. septembris, 2014
Drukāt

Atklās Ievas Bondares personālizstādi

Foto - LETAFoto - LETA

Māksliniece Ieva Bondare savas personālizstādes "Gads&Laiki" atklāšanā.

Otrdien, 9. septembrī plkst. 18 Vīna Studijā atklās mākslinieces Ievas Bondares devīto personālizstādi “Stāsta Ziedi”, kurā ziedu daudzveidībā iepazīstami dažādie ziedu, cilvēku un emociju stāsti, vēsta Liliāna Ozoliņa.

Māksliniece Ieva Bondare atzīst: “Tie, kas mani pazīst, zina, cik ļoti es mīlu sauli. Tā man ir vitāli svarīga un nepieciešama. Zieds neizplauks bez saules gaismas un siltuma, tāpat arī vīns nebūs gana labs, ja savas dzīves pirmsākumos nebūs saņēmis pietiekoši daudz saules. Uz katra audekla ir stāsts, tādēļ aicinu lasīt. Lasīt krāsās, faktūrās, triepienos un raksturos.”

2012. gada vasarā I. Bondare ieguva Latvijas Mākslas akadēmijas humanitāro zinātņu maģistra grādu gleznošanā. Šobrīd māksliniece jau otro gadu studē doktorantūrā, strādājot pie doktora disertācijas “Mākslas darba uztvere” prof. Andra Teikmaņa vadībā.

Izstāde “Stāsta Ziedi” Vīna Studijā būs apskatāma gandrīz trīs mēnešus, līdz decembra sākumam.

Pievienot komentāru

Janīna Kursīte: Latvieši - ja kas - prot bučoties! (1)Katra profesores Janīnas Kursītes grāmata ir notikums, kas skaidri parāda - zinātne un pētniecība spēj būt ne tikai noderīga un informatīva, bet arī neticami aizraujoša. Tas sakāms arī par grāmatu "Zīmju valoda: latviešu žesti", kas svaigi nākusi klajā LU Akadēmiskajā apgādā.
Draugiem Facebook Twitter Google+