Mobilā versija
Brīdinājums -2.7°C
Tenis, Dravis
Otrdiena, 17. janvāris, 2017
20. augusts, 2015
Drukāt

Atklās rekonstruēto Alūksnes kultūras centru

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Ceturtdien, 27. augustā pulksten 14, svinīgi pārgriežot lenti, notiks Alūksnes Kultūras centra atvērto durvju dienas pasākums, kad ikviens interesents aicināts iepazīties ar jauno ēku, LA.lv uzzināja novada domē.

Alūksnes Kultūras centra ēkas rekonstrukcija notika Eiropas Reģionālās attīstības fonda atbalstītā projekta “Uzņēmējdarbībai nozīmīgu ielu un Brūža ēkas rekonstrukcija Alūksnes pilsētā” ietvaros.

Turpmāk rekonstruētā Brūža ēka vienlaikus tiks izmantota uzņēmējdarbības atbalsta centra, kā arī pašvaldības kultūras iestādes darba nodrošināšanai.

18. septembrī notiks projekta noslēguma pasākums – lielkoncerts “Mūs vieno mājas”, kurā muzicēs “Mirage Jazz Orchestra” un mūziķi, kuru dzīve ir bijusi vai šobrīd ir saistīta ar Alūksni, pastāstīja domes sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Aploka.

Pievienot komentāru

Sieva ziņo par vīra pazušanu: Rolands devās peļņā uz Vāciju (10)42 gadus vecais Rolands Rumba 10. janvārī pēdējo reizi sazinājās ar sievu, un kopš tā laika par viņu nav nekādu ziņu, liecina
Saimniecībā notika pat EK mācības: PVD neizpratnē par nelaimi Krimuldā (6)Pagaidām nav zināms, kāpēc Āfrikas cūku mēris (ĀCM) skāris cūku novietni “Rukas” Krimuldas novada Krimuldas pagastā, kurā bija 5023 dzīvnieki, šorīt intervijā
Draugiem Facebook Twitter Google+