Mobilā versija
Brīdinājums +3.2°C
Beāte, Beatrise
Otrdiena, 25. oktobris, 2016
20. augusts, 2015
Drukāt

Atklās rekonstruēto Alūksnes kultūras centru

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Ceturtdien, 27. augustā pulksten 14, svinīgi pārgriežot lenti, notiks Alūksnes Kultūras centra atvērto durvju dienas pasākums, kad ikviens interesents aicināts iepazīties ar jauno ēku, LA.lv uzzināja novada domē.

Alūksnes Kultūras centra ēkas rekonstrukcija notika Eiropas Reģionālās attīstības fonda atbalstītā projekta “Uzņēmējdarbībai nozīmīgu ielu un Brūža ēkas rekonstrukcija Alūksnes pilsētā” ietvaros.

Turpmāk rekonstruētā Brūža ēka vienlaikus tiks izmantota uzņēmējdarbības atbalsta centra, kā arī pašvaldības kultūras iestādes darba nodrošināšanai.

18. septembrī notiks projekta noslēguma pasākums – lielkoncerts “Mūs vieno mājas”, kurā muzicēs “Mirage Jazz Orchestra” un mūziķi, kuru dzīve ir bijusi vai šobrīd ir saistīta ar Alūksni, pastāstīja domes sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Aploka.

Pievienot komentāru

Diena pēc traģēdijas Maltas lidostā: Aculiecinieces stāstsLidostā Maltā pašlaik joprojām atrodas ap 20 latviešu, gaidot izlidošanu, kas tika atcelts vakar notikušās aviokatastrofas dēļ. Starp viņiem ir arī Maija
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (15)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+