Horoskopi un mistika
Horoskopi

Atklāsies aizraujošas dzīves perspektīvas! Horoskops 3. augustam0

Dienas noskaņa

Piesargies no nepārdomātiem izteikumiem, pārsteidzīgas rīcības un solījumiem. Iespēju robežās palīdzi tuviniekiem īstenot viņu ieceres. Piedzīvojumi mīlestības frontē atnesīs daudz prieka. Daudzi atklās sev un tuviniekiem jaunas, aizraujošas dzīves perspektīvas.

Auns

Domājams, ka personiskajā plānā turpināsies pagājušā mēneša tendences – nestabilās ģimenēs nesaskaņas turpināsies, bet, iespējams, maigākā formā. Galvenais ir abpusēja jūsu vēlme uzlabot attiecības. Ar laiku viss būs labi.

Vērsis

Lai sajustu dzīves harmoniju, šodien svarīgas būs attiecības ar tuviniekiem. Neatstāj bez uzmanības savus vecākus – viņi būs tev par to pateicīgi.

Dvīņi

Vasaras pēdējais mēnesis daudziem Dvīņiem būs romantisks, solot daudz jaunu iepazīšanos, slepenas kaislības, piedzīvojumus. Vairāki Dvīņi saglabās savu pārliecību, ka nauda ir domāta tam, lai tērētu. Daudziem ar iniciatīvu apveltītiem cilvēkiem šodien pietrūks apdomīguma un rūpīguma. Aizdomājies par to.

Vēzis

Dodoties uz restorānu vai kafejnīcu, neaizmirsti īstenot drošības pasākumus; īpaši liela ir varbūtība iegūt zarnu infekciju. Uzmanīgi attiecies pret eksotiskiem produktiem, ēdieniem un ārstēšanās metodēm. No savārguma palīdzēs atbrīvoties pārbaudīti līdzekļi.

Lauva

Lauvas šodien būs labvēlīgi noskaņotas un gatavas godīgam, konstruktīvam dialogam. Iespēju robežās palīdzi tuviniekiem īstenot viņu ieceres. Mīlestības piedzīvojumi atnesīs daudz prieka. Šodien piesargies no nepārdomātiem izteikumiem, pārsteidzīgas rīcības un solījumiem.

Jaunava

Planētu stāvoklis palīdzēs Jaunavām parādīt savu profesionālismu un talantus, piedaloties svarīgos liela mēroga projektos. Daudzi šīs zodiaka zīmes pārstāvji atklās sev un tuviniekiem jaunas, aizraujošas dzīves perspektīvas. Nemēģini nodarboties ar lietām, kurās tev trūkst pieredzes un zināšanu – tu vienkārši jauksi visiem prātu.

Svari

Iespējami konflikti ar mājiniekiem. Daudzi Svari sajutīs nogurumu, izklaidību un sliktu noskaņojumu. No strīdiem varēs izvairīties, ja izrādīsi pacietību un diplomātiskumu. Esi savaldīgs arī saskarsmē ar kaimiņiem, citādi būs vajadzīgs ilgs laiks, lai atjaunotu labas attiecības. Neieplāno smagus mājas darbus, jo tie var tevi novest līdz spēku izsīkumam.

Skorpions

Zvaigžņu stāvoklis ļaus Skorpioniem saglabāt labu veselību. Daudzi būs enerģiski un uzņēmīgi. Neliela pārslodze var ietekmēt tavu nervu sistēmu. Sargi savu organismu un padomā par atpūtu. Neuzķeries uz modernām diētām un atveseļošanās metodikām.

Strēlnieks

Domājams, ka šodien kāds sekos katrai tavai kustībai, bet nevajag baidīties – viņš nav bīstams. Pēcāk viņš paudīs apbrīnu par tevi. Seko līdzi saviem vārdiem un iespēju robežās nostiprini labas attiecības ar tiem, kuri vēl nesen bija tavu oponentu pulkā.

Mežāzis

Šī diena var izprovocēt Mežāžos nepārdomātu rīcību, dusmu un agresijas lēkmes. Uzvedies savaldīgi grūtā situācijā un izvairies no apkārtējiem, kas pret tevi ir negatīvi noskaņoti.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Šī diena atnesīs tev spilgtas kaislības. Kurš gan varēja iedomāties, ka tavā sirdī var plosīties tādas vētras un ka tu spēj mīlestībā justies tik brīvi un neatkarīgi! Tomēr šodien var parādīties iemesls strīdam ar mīļoto. Lai pasaka mīlas frontē turpinātos, tev jāapgūst spēja iet uz kompromisiem.

Zivis

Nav izslēgti sarežģījumi saskarsmē ar tuviniekiem. Problēmas mājās var kaitēt karjerai vai iedragāt autoritāti. Mēģini rast risinājumu, lai uzlabotu attiecības ar tuvajiem cilvēkiem un kaimiņiem. Tava emocionalitāte, atvērtība, labvēlība un cēlsirdība palīdzēs dažādās dzīves sfērās.

LA.lv