dinamoriga.eu

Atklātā hokejā “Dinamo” bezspēcīgi Ufā 0

Rīgas „Dinamo” hokejisti svētdien Ufā tikās ar savu neērtāko pretinieku KHL „Salavat Julajev” un visai atklātā cīņā piedzīvoja devīto zaudējumu desmit aizvadītajos mačos – 3:7.

“Zaļais kurss jau tepat pie sliekšņa.” Vai varētu aizliegt malkas, brikešu un granulu apkuri? 400
Uzņēmējs nosauc visbirokrātiskākās valsts iestādes, kuras būtu likvidējamas: Šādi es, protams, varu sev audzēt ienaidniekus 72
Māte ar šausmām atklāj, ka jaundzimušais bērns, par kuru viņa rūpējās slimnīcā, nav viņas bērns 19

Grūti pateikt, kāpēc „Salavat Julajev” mūsējiem ir tik neērta. 2011. gada Gagarina kausa ieguvēji šogad nav tik sprauni kā ierasts (pirms vakardienas 45 punkti 28 spēlēs un sestā vieta austrumos), taču sastāvs ir biezs, ja pret Rīgu tikai ceturtajā maiņā atradās vieta bijušajiem „CSKA” uzbrucējem Denisam Paršinam (šosezon 6+5) un Ņikitam Filatovam (7+9), kā arī Jurijam Trubačovam (4+9). Tieši Filatovs 15. minūtē atklāja spēles rezultātu, pēc diagonālas piespēles cauršaujot Māri Jučeru, kuram šis bija pirmais mačs kopš 22. oktobra.

Otrais periods izvērtās ļoti rezultatīvs. Vispirms Aleksandrs Žiru rezultātu izlīdzināja, tad četras bezatbildes ripas iemeta mājinieki, Mārtiņš Porejs ar šķīlienu vairākumā deficītu samazināja (pirmā ripa KHL!), bet Anti Filstrēms mazākumā jau atkal sarūgtināja Jučeru – 2:6.

Ufa spēlēja pati un ļāva to darīt arī mūsējiem, taču tik bieži pret meistarīgiem pretiniekiem, protams, nedrīkst kļūdīties. Un Māris Jučers tādam eksāmenam nebija gatavs. Salīdzinot ar sezonas sākumu, 25 gadus vecais vārtsargs pazaudējis spēli un pārliecību.

Trešajā periodā „Dinamo” vārtos stājās Telkvists un komandas apmainījās vārtu guvumiem vairākumā. Rīgai vārtus guva Mārtiņš Karsums, bet Ufas vienībā izcēlās Filstrēms, sasniedzot hat trick. Mājinieki vakar realizēja trīs vairākumus, bet pirmās trīs ripas iemeta vienādos sastāvos, kad viesiem laukumā bija otrās maiņas uzbrucēji (Žiru – Šekura – Ņiživijs).

„Dinamo” rēķinā 29 spēlēs ir 29 punkti un no izslēgšanas spēļu zonas mūsējie atpaliek par deviņiem punktiem.