Mobilā versija
Brīdinājums +19.7°C
Agris, Agrita
Svētdiena, 24. septembris, 2017
11. aprīlis, 2014
Drukāt

Atklāta Vijas Celmiņas izstāde

Foto: LETAFoto: LETA

Šovakar mākslas muzejā “Rīgas Birža” atklāta pazīstamās ASV dzīvojošās latviešu mākslinieces Vijas Celmiņas izstāde “Dubultā realitāte”.

Atklāšanā uzrunas sacīja ASV vēstnieks Latvijā Marks Pekala, kultūras ministre Dace Melbārde, nodibinājuma Rīga 2014 vadītāja Diāna Čivle, Nacionālā mākslas muzeja direktore Māra Lāce, izstādes kuratore Elita Ansone un pati māksliniece, izsakot pateicību par silto uzņemšanu dzimtajā pilsētā.

Izstādi, kurā aplūkojami kopumā 53 darbi, kas atklāj mākslinieces daiļrades transformācijas 50 gadu garumā – no 1964. līdz šim gadam – būs iespējams aplūkot līdz 22. jūnijam. Visā izstādes laikā tajā varēs arī noskatīties arī dokumentālo kinolenti “Teritorija Vija Celmiņš””.

Pievienot komentāru

Fredis: Latvieši spiež ārā joku kā aizcietējuma mocīti (5)"Ja tik mazai tautai, kripatiņai kā vidēji lielai Amerikas pilsētai, ir īsti par ko jokot un smieties, varam būt priecīgi. Smiekli ir kā glābšanas riņķis, bez tiem ikdienišķā pelēcībā būtu pavisam traki," uzskata Andris Freidenfelds, viņš arī Fredis.
Draugiem Facebook Twitter Google+