Mobilā versija
Brīdinājums +11.0°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Piektdiena, 26. maijs, 2017
22. janvāris, 2016
Drukāt

Atklātas divas maestro Raimondam Paulam veltītas fotoizstādes (1)

Publicitātes foto.Publicitātes foto.

Leļļu teātrī līdz 1. aprīlim aplūkojama Gunas Oškalnas-Vējiņas fotoizstāde “Uz pareizās nots. Raimonds Pauls Gunas Oškalnas-Vējiņas fotomirkļos”, bet tirdzniecības centrā “Riga Plaza” līdz 29. februārim – 22 fotogrāfijas, kurās maestro redzams no bērnības līdz pat mūsdienām.

Gunas Oškalnas-Vējiņas izstādē apkopotas pēdējos desmit gados tapušās mākslinieces fotogrāfijas, tostarp arī aizkustinoši attēli no 80 gadu svinībām Latvijas Radio.

Savukārt “Riga Plaza” apskatāmajai izstādei atlasīti fotoattēli, kas liecina par Maestro īpašiem dzīves mirkļiem – Raimonds Pauls pie savām pirmajām klavierēm Iļģuciemā, kopā ar plaši pazīstamiem mūzikas māksliniekiem, kā Margaritu Vilcāni, Aiju Kukuli, Laimu Vaikuli, Allu Pugačovu un citiem, kā arī īpaši fotoattēli no Maestro darba ikdienas.

Fotogrāfijas ir tapušas dažādos laikos un apstākļos, tās nākušas no Maestro privātā arhīva, kā arī no Latvijas Nacionālā arhīva krājumiem un mūzikas izdevniecības “MicRec” kataloga.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. un tas bija tik svarīgi visiem parādīt?

Kur latviski ķirbis ir putrasābols. Skolotājas Ilonas Saverasas misija Baškortostānā (1)Ilona Saverasa atdzīvina apkaltušās latviešu saknes Baškortostānā
Draugiem Facebook Twitter Google+