Mobilā versija
+5.5°C
Sarmīte, Tabita
Piektdiena, 9. decembris, 2016
22. janvāris, 2016
Drukāt

Atklātas divas maestro Raimondam Paulam veltītas fotoizstādes (1)

Publicitātes foto.Publicitātes foto.

Leļļu teātrī līdz 1. aprīlim aplūkojama Gunas Oškalnas-Vējiņas fotoizstāde “Uz pareizās nots. Raimonds Pauls Gunas Oškalnas-Vējiņas fotomirkļos”, bet tirdzniecības centrā “Riga Plaza” līdz 29. februārim – 22 fotogrāfijas, kurās maestro redzams no bērnības līdz pat mūsdienām.

Gunas Oškalnas-Vējiņas izstādē apkopotas pēdējos desmit gados tapušās mākslinieces fotogrāfijas, tostarp arī aizkustinoši attēli no 80 gadu svinībām Latvijas Radio.

Savukārt “Riga Plaza” apskatāmajai izstādei atlasīti fotoattēli, kas liecina par Maestro īpašiem dzīves mirkļiem – Raimonds Pauls pie savām pirmajām klavierēm Iļģuciemā, kopā ar plaši pazīstamiem mūzikas māksliniekiem, kā Margaritu Vilcāni, Aiju Kukuli, Laimu Vaikuli, Allu Pugačovu un citiem, kā arī īpaši fotoattēli no Maestro darba ikdienas.

Fotogrāfijas ir tapušas dažādos laikos un apstākļos, tās nākušas no Maestro privātā arhīva, kā arī no Latvijas Nacionālā arhīva krājumiem un mūzikas izdevniecības “MicRec” kataloga.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. un tas bija tik svarīgi visiem parādīt?

Objektu Dobelē saista ar 11. septembri; dome aicina nedramatizēt (5)Sociālajos tīklos izraisījusies diskusija par Dobeles pilsētas domes fasādeis piestiprināto lidaparāta astes daļas mulāžu, kas daļai vērotāju likusi atcerēties 11. septembra notikumus ASV. Domes pārstāve Dzintra Matisone aicina šo instalāciju skatīties kontekstā ar ikgadējo Lielo sniegavīru saietu un nesaistīt ar traģēdijām.
Draugiem Facebook Twitter Google+