Mobilā versija
Brīdinājums +10.3°C
Gundars, Kurts, Knuts
Otrdiena, 26. septembris, 2017
22. janvāris, 2016
Drukāt

Atklātas divas maestro Raimondam Paulam veltītas fotoizstādes (1)

Publicitātes foto.Publicitātes foto.

Leļļu teātrī līdz 1. aprīlim aplūkojama Gunas Oškalnas-Vējiņas fotoizstāde “Uz pareizās nots. Raimonds Pauls Gunas Oškalnas-Vējiņas fotomirkļos”, bet tirdzniecības centrā “Riga Plaza” līdz 29. februārim – 22 fotogrāfijas, kurās maestro redzams no bērnības līdz pat mūsdienām.

Gunas Oškalnas-Vējiņas izstādē apkopotas pēdējos desmit gados tapušās mākslinieces fotogrāfijas, tostarp arī aizkustinoši attēli no 80 gadu svinībām Latvijas Radio.

Savukārt “Riga Plaza” apskatāmajai izstādei atlasīti fotoattēli, kas liecina par Maestro īpašiem dzīves mirkļiem – Raimonds Pauls pie savām pirmajām klavierēm Iļģuciemā, kopā ar plaši pazīstamiem mūzikas māksliniekiem, kā Margaritu Vilcāni, Aiju Kukuli, Laimu Vaikuli, Allu Pugačovu un citiem, kā arī īpaši fotoattēli no Maestro darba ikdienas.

Fotogrāfijas ir tapušas dažādos laikos un apstākļos, tās nākušas no Maestro privātā arhīva, kā arī no Latvijas Nacionālā arhīva krājumiem un mūzikas izdevniecības “MicRec” kataloga.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. un tas bija tik svarīgi visiem parādīt?

Par otrā Baltijas jūras koru konkursa laureātu kļuvis koris no Īrijas (6)Par Otrā Starptautiskā Baltijas jūras koru konkursa 1. vietas un Grand Prix ieguvēju, saņemot īpašo Jūrmalas pilsētas kausu un 3500 eiro Latvijas Valsts Meži Lielo balvu, kļuva koris no Īrijas "New Dublin Voices".
Draugiem Facebook Twitter Google+