Mobilā versija
+3.9°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
15. novembris, 2013
Drukāt

Atklāts rekonstruētais K.Valdemāra un Daugavgrīvas ielas mezgls

Foto: LETAFoto: LETA

Satiksme rekonstruētajā Valdemāra un Daugavgrīvas ielas satiksmes mezglā.

Rīgā šodien oficiāli atklāts rekonstruētais K.Valdemāra un Daugavgrīvas ielas satiksmes mezgls, informēja pašvaldībā.

Pēc rekonstrukcijas būtiski uzlabota satiksmes organizācija un gājēju, velobraucēju infrastruktūra Daugavgrīvas ielā, kā arī sakārtota apkārtējā vide. Pirms rekonstrukcijas apkārtne bija aizaugusi un piesārņota, tagad vide kļuvusi daudz pievilcīgāka un pieejamāka iedzīvotājiem.

Būtiskākie satiksmes uzlabojumi ir jaunas Daugavgrīvas ielas brauktuves izbūve no Krēslas ielas līdz A.Grīna bulvārim ar divām braukšanas joslām. Tagad autovadītājiem no Bolderājas un Imantas nodrošināta ērta nokļūšana uz Akmens tiltu.

Arī nokļūt uz Kuldīgas ielu autovadītājiem kļuvis ērtāk. Izbūvējot jauno tiltu pār Zunda kanālu, nodrošināta ērta nokļūšana uz Vanšu tiltu un Balasta dambi. Tāpat uzlabots segums Durbes ielā, kur iepriekš bija grants, sakārtota piegulošā teritorija.

Būvniecības laikā izbūvētas jaunas brauktuves un rekonstruētas esošās brauktuves vairāk nekā 75 000 kvadrātmetru platībā, kas atbilst 44 hokeja laukumiem. Lielākās būvdarbu izmaksas bija inženierkomunikāciju rekonstrukcijas darbiem – saimniecības un lietus ūdens kanalizācijas, ūdensvadu, siltumtrases, apgaismojuma, SIA “Rīgas satiksme” tīklu, komunikācijas un inženierbūvju izbūvei.

Satiksmes mezgla rekonstrukcijas kopējās izmaksas ir 21 miljons latu, tai skaitā 1,5 miljoni latu ir Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) līdzfinansējums. Satiksmes mezgla rekonstrukcijas būvniecības darbus veica pilnsabiedrība “ACB un tilts”.

Pievienot komentāru

Nosauc Latvijas turīgākās biedrības - Latvijas Futbola federācija līderosBiedrības ar vislielākajiem ieņēmumiem 2015. gadā bija Latvijas Futbola federācija (LFF), Latvijas Sarkanais Krusts (LSK) un Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK), liecina SIA "Firmas.lv" un nacionālās informācijas aģentūras LETA izdevumā "Latvijas biznesa gada pārskats 2016" publiskotais Latvijas finansiāli turīgāko biedrību "Top 100".
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (6)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+