Mobilā versija
+5.6°C
Sarmīte, Tabita
Piektdiena, 9. decembris, 2016
29. augusts, 2012
Drukāt

Atklāts sociālais tīkls “vadošajiem” interneta lietotājiem

Foto - Stock.xchngFoto - Stock.xchng

Zviedru uzņēmējs Ēriks Vaštmeisters pirmdien atklāja jaunu sociālo tīklu, kas paredzēts “vadošajam vienam procentam” interneta lietotāju. Pirms portāla “Best of All Worlds” atklāšanas tam jau bija pievienojušies 20 tūkstoši lietotāju.

2004.gadā Vaštmeisters izveidoja vienu no pirmajiem sociālajiem tīkliem pasaulē “aSmallWorld”. Viņš aizgāja no kompānijas 2008.gadā, taču uzsver, ka jaunais portāls paredzēts tai pašai auditorijai.

“Tas apvienos interneta auditorijas vadošo vienu procentu, nozares līderus finansēs, sabiedriskajās attiecībās, medijos, modē, valdībā,” sacīja 57 gadus vecais uzņēmējs. “Tas paredzēts nevis bagātniekiem, bet gan izsmalcinātiem cilvēkiem ar labu gaumi.”

“Best of All Worlds” palīdzēs lietotājiem sazināties savā starpā un uzzināt par gaidāmajiem notikumiem netālu no viņu dzīvesvietas. Vaštemeisters uzskata, ka jaunais sociālais tīkls būs pārāks par “Facebook”, kas “skatās pagātnē un sniedz nestrukturētu informāciju par to, ko darījuši tavi draugi”.

Lai pievienotos portālam “Best of All Worlds”, nepieciešams ielūgums.

Pievienot komentāru

Revolūcija, kas nes attīstību un briesmasTāpat kā cunami vilni, cilvēki digitālās tehnoloģijas sākumā vilni apbrīno, neapzinoties tā spēku un ātrumu
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Draugiem Facebook Twitter Google+