×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.0°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
20. marts, 2012
Drukāt

Atklāts «Statoil Fuel & Retail» centrs

Konkurencē starp Rīgu, Tallinu, Varšavu un Viļņu Latvijas galvaspilsēta izvēlēta kā ekonomiski, ģeogrāfiski un cilvēk
resursu pieejamības ziņā izdevīgākā alternatīva. 


 

Vadošais Skandināvijas autotransporta degvielas mazumtirgotājs “Statoil Fuel & Retail” atvēris jauno “Business Centre”. Tas ilgtermiņā nodrošinās finanšu, grāmatvedības un personālvadības pakalpojumus uzņēmuma pārstāvniecībām astoņās valstīs – Dānijā, Norvēģijā, Zviedrijā, Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, Polijā un Krievijā. Patlaban centrā ir nodarbināti jau vairāk nekā 50 darbinieki, un jaunu darba vietu veidošana turpinās.

Ceturtdien, 15. martā, notika centra svinīgā atklāšana, kurā piedalījās “Statoil Fuel & Retail” izpilddirektors Jakobs Šrams, Latvijas finanšu ministrs Andris Vilks un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras direktora vietnieks Māris Ēlerts.

“Esmu gandarīts, ka “Stat-oil Fuel & Retail” ir pieņēmis pareizu un svarīgu lēmumu – veidot savu jauno biznesa centru tieši Rīgā Latvijā. Mēs esam veikuši vairākas un nozīmīgas pārmaiņas uzņēmējdarbības vides uzlabošanā, lai veicinātu jaunu investoru piesaisti mūsu valstij, kā arī prioritāri nodrošinājuši normatīvās bāzes sakārtošanu, lai starptautiskie uzņēmumi šeit izvietotu savas pārstāvniecības un filiāles. Šis jaunais biznesa centrs ir ieguvums mūsu iedzīvotājiem, jo, pirmkārt, tās ir jaunas darba vietas Latvijas darba tirgū, kurās darbinieki varēs iegūt starptautisku pieredzi, otrkārt, arī papildu ieņēmumi valsts budžetam no nomaksātiem nodokļiem,” norāda finanšu ministrs Andris Vilks.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+