Horoskopi un mistika
Ezoterika

Atklātuma horoskops. Kuras ir trīs godīgākās un tiešākās zodiaka zīmes?0

Foto – Pexels.com. Ilustratīvs attēls

Mūsu pasaule ir pietiekami sarežģīta, katru dienu satiekam daudz divkosīgu un lišķīgu cilvēku. Dažu izturēšanos nosaka raksturs, citu – audzināšana vai sociālā vide.

Viņi pastāvīgi nēsā maskas un maldina apkārtējos, sekojot tikai paši savām interesēm. Tādi cilvēki bieži mēģina manipulēt ar citiem.

Jā, daudz atkarīgs no audzināšanas un vides, bet nevajadzētu aizmirst arī par iedzimtību un dzimšanas dienas ietekmi.

Astrologi atklājuši, kuras zodiaka zīmes visātrāk atpazīst melus un pašas cenšas vienmēr runāt patiesību.

1. Vēzis

Vēzis ir apveltīts ar augstu morāli. Viņš ir godīgs un vienkārši nepanes (un nepiedod) melus. Vēzim ir jūtīgs raksturs, viņš lieliski izprot apkārtējo cilvēku patiesos nolūkus. Vēzis cenšas vienmēr palīdzēt tuviniekiem un draugiem. Piemānīt Vēzi var tikai vienu reizi, bet pēc tam šīs zīmes pārstāvis vairs nenoticēs nekad. Tāpēc vispirms kārtīgi padomā, vai draudzība ar atsaucīgāko horoskopa zīmi ir sīku melu vērta!

2. Lauva

Lauvas pēc rakstura ir visai atklāti un tieši, tāpēc vienmēr piesardzīgi izturas pret cilvēkiem, kuri mēģina kaut ko noslēpt. Lauvas tādu izturēšanos var uztvert kā personīgu apvainojumu, un, kā minimums, viņi ar meli vairs vienkārši nekontaktēsies. Ja Lauva kādu pieķer negodīgā rīcībā, žēlastību var negaidīt. Lauvas uzticēšanos atjaunot ir praktiski neiespējami.

3. Skorpions

Saistītie raksti

Skorpioni viegli atšifrē jebkurus melus, tāpēc viņiem melot ir praktiski bezjēdzīgi. Skorpioni ir pārliecināti, ka meli ir vāju un zemisku cilvēku nodarbošanās. Ja pieļausi negodīgu rīcību attiecībā pret Skorpionu, par to noteikti nāksies samaksāt.

Arī pats Skorpions izvairās melot un maldināt citus, tāpat neķeras pie manipulācijām, lai panāktu savu, dodot priekšroku tiešai un atklātai rīcībai.

Avots: Mirror-venus.ru

LA.lv