×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.6°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
5. marts, 2012
Drukāt

Atkočūns Dailes teātrī iestudējis “Trīnes grēkus”

atkocuns

Nākamnedēļ, 16.martā, Dailes teātrī pirmizrādi piedzīvos lietuviešu režisora Rolanda Atkočūna iestudētā Rūdolfa Blaumaņa komēdija “Trīnes grēki”, aģentūru LETA informēja teātra sabiedrisko attiecību vadītāja Liene Jakovļeva.

Joku luga “Trīnes grēki” sarakstīta un uzvesta 1896.gadā, un kritikas vērtējums toreiz ir bargs, minot, ka tas, kurš “Trīnes grēkos” var priecīgi smieties un vēl aplaudēt, ir apbrīnojami naivs cilvēks.

Lai arī kritika tolaik bija barga, rakstnieka komēdijas uz latviešu skatuvēm dzīvo joprojām. Savu oriģinālo skatījumu stāstam par izmanīgo un uz precēšanos apbrīnojami kāro Trīni šoreiz Dailes teātrī sniegs lietuviešu režisors Atkočūns.

Jaunajā izrādē lomas atveidos Vita Vārpiņa, Pēteris Liepiņš, Lilita Ozoliņa, Lauris Subatnieks, Gints Grāvelis vai Artis Robežnieks, Kristīne Nevarauska, Inita Dzelme, Ieva Segliņa, Intars Rešetins, Mirdza Martinsone, Pēteris Gaudiņš, Harijs Spanovskis, Artūrs Dīcis, Marīna Janaus, Mārtiņš Počs un Gints Andžāns.

Radošajā komandā darbojas arī scenogrāfs Mārtiņš Vilkārsis, kostīmu māksliniece Ilze Vītoliņa un horeogrāfs Alberts Kivlenieks. Jaunajai izrādei oriģinālmūziku raksta Juris Vaivods.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+