Mobilā versija
+17.1°C
Magda, Magone, Mērija, Magdalēna
Sestdiena, 22. jūlijs, 2017
9. janvāris, 2015
Drukāt

Atkusnis Rīgā: ūdens līdz ceļiem, šļakatas līdz acīm (28 foto)

Foto - LETAFoto - LETA

Šodien visiem Rīgas domes privātajiem partneriem, kas pilsētā veic ceļu uzturēšanas darbus, tika izteikts aizrādījums par paviršu darbu, kā arī brīdinājums – ja līdz pavasarim šie uzņēmumi nevarēs pierādīt, ka darbu spēj veikt pieprasītā līmenī, Rīgas pašvaldība šos pakalpojumus turpmāk veiks pati, aģentūrai LETA pastāstīja Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs (SC).

“Negribētos ticēt, ka būs jāveic reforma, jo šie partneri ar pašvaldību sadarbojas jau ilgstoši un parasti savu darbu veikuši labi, tomēr, ja pašreizējā situācija nemainīsies, Rīgas domei nekas cits neatliks, kā iegādāties tehniku un šo darbu darīt pašiem,” sacīja Ušakovs.

Tāpat Rīgas mērs informēja, ka Rīgas Pašvaldības policijai uzdots operatīvi sodīt apsaimniekotājus, kas pašreizējos laikapstākļos neiztīra to pārraudzībā esošās ietves vai arī ja to darba rezultātā sniegs nokļūst uz jau iztīrītiem ceļiem.

Ušakovs uzsvēra, ka pašreizējā situācija uz ielām nav pieļaujama – vēl jo vairāk prezidentūras pasākumu laikā. “Turklāt šodien nav nekādi ārkārtas laikapstākļi, ar ko nevarētu tikt galā,” piebilda galvaspilsētas vadītājs.

Pievienot komentāru

Saistībā ar topošo politisko spēku min vairāku zinātnieku un bijušo ministru vārdus (7)Iecerēts, ka nākamajā nedēļā sabiedrībai varētu tikt piedāvāts kādas kustības manifests, savukārt vēlāk, vasaras beigās, varētu tikt dibināta partija.
Raidījums: Āboltiņa nākotnē vēlas kļūt par vēstnieci (7)Partijas "Vienotība" Saeimas frakcijas vadītāja Solvita Āboltiņa nākotnē vēlas kļūt par vēstnieci, šovakar vēstīja Latvijas Televīzijas (LTV) raidījums "Panorāma".
Draugiem Facebook Twitter Google+