Mobilā versija
+4.4°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
9. janvāris, 2015
Drukāt

Atkusnis Rīgā: ūdens līdz ceļiem, šļakatas līdz acīm (28 foto)

Foto - LETAFoto - LETA

Šodien visiem Rīgas domes privātajiem partneriem, kas pilsētā veic ceļu uzturēšanas darbus, tika izteikts aizrādījums par paviršu darbu, kā arī brīdinājums – ja līdz pavasarim šie uzņēmumi nevarēs pierādīt, ka darbu spēj veikt pieprasītā līmenī, Rīgas pašvaldība šos pakalpojumus turpmāk veiks pati, aģentūrai LETA pastāstīja Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs (SC).

“Negribētos ticēt, ka būs jāveic reforma, jo šie partneri ar pašvaldību sadarbojas jau ilgstoši un parasti savu darbu veikuši labi, tomēr, ja pašreizējā situācija nemainīsies, Rīgas domei nekas cits neatliks, kā iegādāties tehniku un šo darbu darīt pašiem,” sacīja Ušakovs.

Tāpat Rīgas mērs informēja, ka Rīgas Pašvaldības policijai uzdots operatīvi sodīt apsaimniekotājus, kas pašreizējos laikapstākļos neiztīra to pārraudzībā esošās ietves vai arī ja to darba rezultātā sniegs nokļūst uz jau iztīrītiem ceļiem.

Ušakovs uzsvēra, ka pašreizējā situācija uz ielām nav pieļaujama – vēl jo vairāk prezidentūras pasākumu laikā. “Turklāt šodien nav nekādi ārkārtas laikapstākļi, ar ko nevarētu tikt galā,” piebilda galvaspilsētas vadītājs.

Pievienot komentāru

Latvija grimst nabadzībā: no katriem desmit cilvēkiem - trīs ir nabadzīgi (49)Zem nabadzības riska - 606 000 Latvijas iedzīvotāju. To par šokējošu situāciju dēvē tiesībsargs Juris Jansons, svētdien vēstīja raidījums “LNT Ziņu Top 10”.
Līdz bākai Kolkā aizbrist nevarēja, bet tuvu gan: Unikālā jūras atkāpšanāsAizvadītajās brīvdienās iedzīvotāji steidza baudīt diezgan retu parādību piekrastē – jūras atkāpšanos tālu no ierastās krasta līnijas, pateicoties austrumu vējam. Visā Latvijas
Draugiem Facebook Twitter Google+