×
Mobilā versija
Brīdinājums +7°C
Armanda, Armands
Svētdiena, 22. aprīlis, 2018
21. janvāris, 2012
Drukāt

Atlaista Latvijas Pasta valde

LETALETA

Satiksmes ministrija (SM) pieņēmusi lēmumu par visu Latvijas Pasta valdes locekļu maiņu, biznesa portālu “Nozare.lv” informēja SM pārstāve Elīna Balgalve. Šāds lēmums pieņemts, “lai nodrošinātu efektīvāku Latvijas Pasta darbību un biznesa plānā noteikto mērķu sasniegšanu”.

No amatiem atsaukts Latvijas Pasta valdes priekšsēdētājs Aigars Vītols un valdes locekļi Ilze Aleksandroviča, Ivo Lecis un Andrejs Vīcups.

Par uzņēmuma jauno valdes priekšsēdētāju iecelts ilggadējais Latvijas Pasta darbinieks Māris Kleinbergs, kuram ir plaša pieredze pasta, transporta un loģistikas jomās.

Latvijas Pasta norēķinu sistēmas un finanšu pakalpojumu attīstīšanas un pilnveidošanas nolūkā par valdes locekli apstiprināts Egons Strazdiņš, kuram ir ilggadēja pieredze banku pakalpojumu attīstīšanā, tostarp finanšu produktu pārdošanā.

Trešā valdes locekļa amatā apstiprināts Arnis Salnājs, kas strādājis dažādos augsta līmeņa juridiskajos birojos, tostarp “Sorainen”. Gūta arī pieredze banku sektorā, tajā skaitā maksājumu karšu pakalpojumu attīstīšanā. Salnājs apgūst Būvniecības tiesību un strīdu risināšanu maģistrantūrā Londonas universitātē.

Ar Latvijas Pasta un Satiksmes ministrijas pārstāvjiem biznesa portālam “Nozare.lv” sazināties neizdevās.

Kā laikrakstam “Dienas Bizness” iepriekš sacīja Latvijas Pasta valdes priekšsēdētājs Aigars Vītols, uzņēmums pērn varētu būt strādājis ar nelielu peļņu. Pagaidām gan vēl nav apkopoti dati par decembri, kas tradicionāli ir gada ienesīgākais mēnesis. Tāpat vēl nav saņemta valsts kompensācija par pasta sniegtajiem universālajiem pakalpojumiem, taču visi rādītāji liecina, ka Latvijas Pastam beidzot varētu būt neliela peļņa.

Pagājušā gada pavasarī Vītols sacīja, ka gadu varētu noslēgt ar 1,5 miljonu latu peļņu, taču tagad viņš laikrakstam atzīst, ka tik daudz uzņēmumam nopelnīt, visticamāk, nebūs izdevies.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+