Mobilā versija
+2.0°C
Grieta, Strauta, Rebeka
Svētdiena, 22. janvāris, 2017
20. augusts, 2014
Drukāt

Atlaiž enerģētikas ministru Neveroviču

Foto - LETAFoto - LETA

Lietuvas enerģētikas ministrs Jaroslavs Neverovičs

Lietuvas prezidente Daļa Grībauskaite pēc premjerministra Aļģirda Butkeviča ierosinājuma parak­stījusi dekrētu par Jaroslava Neveroviča atbrīvošanu no enerģētikas ministra amata pēc tam, kad viņš atkārtoti viceministra amatā apstiprināja savas partijas biedri Renatu Citacku no partijas “Poļu vēlēšanu akcija”, par kuras darbības caurskatāmību ir radušās šaubas.

Citacka arī izpelnījās uzmanību, kad nosauca Grībauskaiti par meli, kā arī pie savas mājas divās Lietuvas valsts svētku dienās nepacēla Lietuvas karogu, taču pacēla Polijas karogu Polijas valsts svētku dienā. Valdošās koalīcijas politiskā padome lems, vai “Poļu vēlēšanu akcija” paliks valdošās koalīcijas sastāvā. Valdībā pašlaik ir Sociāldemokrātu partijas, Darba partijas, partijas “Kārtība un taisnīgums”, kā arī “Poļu vēlēšanu akcijas” pārstāvji. Arī bez “Poļu vēlēšanu akcijas” deputātiem koalīcijai būs vairākums parlamentā.

Pievienot komentāru

Interneta hits Igaunijā: "Esmu krievs, bet mīlu Igauniju" (6)Igaunijas interneta lietotāju vidū lielu interesi dažu dienu laikā izpelnījusies Narvas repera Jevgeņija Ļapina igauniski un krieviski dziedātā dziesma “Olen venelane” (“Esmu
Draugiem Facebook Twitter Google+