“Atlant” iekļūst Rietumu pusfinālā 0

KHL čempionāta Gagarina kausa izcīņas pirmo kārtu pārvarējuši Mitišču “Atlant”, šodien Čerepovecā ar 2:1 pārspējot “Severstaļ” un uzvarot sērijā ar 4:2.

Notriektā tautumeita 6

Arī sērijas sestā cīņa starp regulāro sezonu līdzās pabeigušajām “Severstaļ” un “Atlant” komandām aizritēja mazrezultatīvā hokejā. Spēles 5. minūtē mājinieka Ņikitas Aleksejeva gūtie vārti ilgu laiku bija vienīgi. “Atlant” spēles gaitu uz savu pusi pavērsa tikai pēdējā trešdaļā – Branko Radivojevičs 47. minūtē un Nikolajs Žerdevs 56. minūtē ievilka Maskavas apgabala komandu Rietumu konferences pusfinālā.

Līdz ar to Rietumu konferences pirmajā kārtā palicis vairs tikai viens nezināmais – Rīgas “Dinamo” vai Ņižņijnovgorodas “Torpedo”.