Mobilā versija
+3.0°C
Līvija, Līva, Andra
Svētdiena, 26. februāris, 2017
7. jūlijs, 2015
Drukāt

Atļauj atsākt būvdarbus arī Stradiņa slimnīcas jaunā korpusa 1. un 2.blokā

Foto - LETAFoto - LETA

Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas jaunā korpusa būvlaukums.

Rīgas pilsētas būvvalde šodien veikusi atzīmi būvdarbu žurnālā par atļauju atsākt būvdarbus arī Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas jaunā korpusa 1. un 2.blokā, aģentūrai LETA pastāstīja būvvaldes pārstāve Ilze Žūka.

Iepriekš būvvalde bija atļāvusi atsākt darbus korpusa energoblokā un sestajā blokā, kur tika konstatētas sīkas nepilnības.

Viņa norādīja, ka dokumenti par defektu novēršanu būvvaldē tika iesniegti 15.jūnijā. Pēc detalizētas dokumentācijas izvērtēšanas un būvvaldes amatpersonu būvobjekta atkārtotas apsekošanas būvvalde šodien ir atļāvusi turpināt pārtrauktos būvdarbus arī slimnīcas 1. un 2.blokā.

Šajos divos blokos būvvalde iepriekš konstatēja defektus saistībā ar objekta kolonnām, sijām, kā arī tika novērotas “vertikalitātes problēmas”. Šajos korpusa blokos aprīļa beigās tika atļauts novērst defektus, bet ne sākt būvdarbus.

Apsekošanas laikā būvinspektori veica pārbaudes, lai pārliecinātos par to, ka iepriekš konstatētie defekti ir tikuši novērsti atbilstoši iesniegtajam būvobjekta izmaiņu projektam, kas tika izstrādāts, pamatojoties uz sertificēta speciālista tehniskās ekspertīzes rezultātiem.

Kā ziņots, konstatēto deformāciju dēļ kopš 11.februāra Rīgas pilsētas būvvalde apturēja Stradiņa slimnīcas jaunā korpusa būvniecību.

Pievienot komentāru

Slimība pārvarēta, atveseļojamies. ES vērtē Latvijas ekonomiku (4)Latvija pēdējos gados pieredzējusi vāju ekonomikas izaugsmi, ekonomiskās nenoteiktības un ES fondu krituma dēļ, bet īstermiņa prognozes ir pozitīvākas, teikts Eiropas Komisijas vērtējumā par finansiālo, ekonomisko un sociālo situāciju dalībvalstīs.
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Cenas noteic turīgākie: Zemgalē un Latgalē zeme dārgāka (1)Lauksaimniecībā izmantojamai zemei cenas noteic turīgākie zemnieki
Pasaulē
Pieaug saražotā siera un biezpiena apjoms; mocarellai - uzvaras gājiensSaskaņā ar provizoriskajām aplēsēm, pērn Latvijā saražotas 41 500 tonnas siera un biezpiena, kas ir 7,5% pieaugums salīdzinājumā ar 38 600 tonnām
Draugiem Facebook Twitter Google+