×
Mobilā versija
+5.8°C
Alīna, Sandris, Rūsiņš
Ceturtdiena, 26. aprīlis, 2018
7. jūlijs, 2015
Drukāt

Atļauj atsākt būvdarbus arī Stradiņa slimnīcas jaunā korpusa 1. un 2.blokā

Foto - LETAFoto - LETA

Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas jaunā korpusa būvlaukums.

Rīgas pilsētas būvvalde šodien veikusi atzīmi būvdarbu žurnālā par atļauju atsākt būvdarbus arī Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas jaunā korpusa 1. un 2.blokā, aģentūrai LETA pastāstīja būvvaldes pārstāve Ilze Žūka.

Iepriekš būvvalde bija atļāvusi atsākt darbus korpusa energoblokā un sestajā blokā, kur tika konstatētas sīkas nepilnības.

Viņa norādīja, ka dokumenti par defektu novēršanu būvvaldē tika iesniegti 15.jūnijā. Pēc detalizētas dokumentācijas izvērtēšanas un būvvaldes amatpersonu būvobjekta atkārtotas apsekošanas būvvalde šodien ir atļāvusi turpināt pārtrauktos būvdarbus arī slimnīcas 1. un 2.blokā.

Šajos divos blokos būvvalde iepriekš konstatēja defektus saistībā ar objekta kolonnām, sijām, kā arī tika novērotas “vertikalitātes problēmas”. Šajos korpusa blokos aprīļa beigās tika atļauts novērst defektus, bet ne sākt būvdarbus.

Apsekošanas laikā būvinspektori veica pārbaudes, lai pārliecinātos par to, ka iepriekš konstatētie defekti ir tikuši novērsti atbilstoši iesniegtajam būvobjekta izmaiņu projektam, kas tika izstrādāts, pamatojoties uz sertificēta speciālista tehniskās ekspertīzes rezultātiem.

Kā ziņots, konstatēto deformāciju dēļ kopš 11.februāra Rīgas pilsētas būvvalde apturēja Stradiņa slimnīcas jaunā korpusa būvniecību.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+