×
Mobilā versija
Brīdinājums +12°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
30. oktobris, 2013
Drukāt

Atļauj nocirst 48 kokus Jaunciema gatvē (2)

Foto: LETAFoto: LETA

Motorzāģis.

Par ieceri nocirst 48 kokus Jaunciema gatvē pie Apogu ielas publiskās apspriešanas laikā no 3.līdz 16.septembrim nav saņemta neviena iedzīvotāju iebilde vai atsauksme, liecina Rīgas pilsētas būvvaldes apkopotā informācija.

Tā kā publiskās apspriešanas laikā neviens nav paudis viedokli par vai pret koku ciršanu, Rīgas domes Apstādījumu saglabāšanas komisijas sēdē nolemts atļaut 40 bērzu un astoņu melnalkšņu nociršanu, nosakot zaudējumu atlīdzības apmēru par dabas daudzveidības samazināšanu par koku ciršanu 4569 latu jeb 6501 eiro apmērā.

LETA jau ziņoja, ka dzīvojamo māju kompleksa projektēšanas realizācijai Sužu apkaimē, Jaunciema gatves posmā pie Apogu ielas, paredzēts likvidēt 40 bērzus un astoņus melnalkšņus. Zaudējumu atlīdzība par šo koku likvidēšanu būs jāsamaksā līdz būvatļaujas saņemšanai.

Vienlaikus Apstādījumu saglabāšanas komisijas sēdē nolemts atteikt atļauju zemesgabalā Jaunciema gatvē bez numura nocirst 24 bērzus, 31 melnalksni un vienu osi.

Patlaban tiek plānoto dzīvojamo māju kompleksa Rīgā, Jaunciema gatvē bez numura, pirmās būvniecības kārtas projekta izstrāde – zemes darbi, teritorijas reljefa veidošana, ceļu tīkla uzbēruma izveide, būvbedru izveide.

Zemes gabala īpašnieks un koku ciršanas ierosinātājs ir SIA “Auction Europe”.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. vai ne? un tur pat blakus noteikti ir sadrupis rūpnīcas kompleks kuru varētu novākt un būvēt mājas… šitais mani izbrīna – un nevienam nekas nerūp un neinteresē.. drīz mēs dzīvosim pinīga gruvešu un asfalta ielokā

Draugiem Facebook Twitter Google+