Mobilā versija
+3.0°C
Līvija, Līva, Andra
Svētdiena, 26. februāris, 2017
6. decembris, 2013
Drukāt

Atļauj slēgt 4,5 miljonus vērtā elektropārvades līniju trašu tīrīšanas iepirkuma līgumus

Nozāģētie koki

Nozāģētie koki pēc elektrolīniju attīrīšanas Madonas novadā.

Iepirkumu uzraudzības birojs (IUB) atļāvis “Latvenergo” slēgt līgumus 4,5 miljonus latu vērtajā iepirkumā par elektropārvades līniju trašu tīrīšanu, liecina informācija IUB mājaslapā.

Sūdzības iesniedza četri uzņēmumi – SIA “Fastways”, SIA “SSG”, SIA “Demil.lv” un SIA “MVR Lux”.

IUB lēmumu var pārsūdzēt Administratīvajā rajona tiesā mēneša laikā no lēmuma saņemšanas dienas.

Kā ziņots, sākotnēji uzņēmēju interese par iepirkumu “Elektropārvades līniju trašu tīrīšana” bija liela – interesi izrādīja 135 pretendenti.

Oktobrī bija publicēti rezultāti, par uzvarētājiem atzīstot AS “Ferrus”, SIA “MVR Lux”, SIA “Baltic Engineering Service”, SIA “Vidzemes energoceltnieks”, SIA “Telms”, SIA “M&G Projekts”, SIA “SSG”, SIA “Ošvalki” un SIA “Meraks”.

Konkursa rezultāti tika apstrīdēti.

Kā iepriekš norādīja AS “Sadales tīkls”, elektroiekārtu nozīmīgums ikviena Latvijas iedzīvotāja ikdienā un visas valsts attīstībā, salīdzinot vidējā sprieguma elektropārvades līnijas ar asinsriti cilvēka ķermenī, kas nodrošina darbību visam organismam, nav apšaubāms. 35% no elektrolīniju trašu tīrīšanas darbiem 2013. un 2014.gadā AS “Sadales tīkls” paveica un veiks pašu spēkiem, taču pārējā apjoma nodrošināšanai nepieciešams piesaistīt citus komersantus.

Plašāku informāciju par līgumu slēgšanu ar iepirkuma uzvarētājiem AS “Sadales tīkls” sola pirmdien. Savukārt sūdzības iesniedzēju SIA “Demil.lv” un SIA “MVR Lux” pārstāvji pagaidām vēl nesniedza informāciju par to, vai IUB lēmums tiks pārsūdzēts.

Pievienot komentāru

Slimība pārvarēta, atveseļojamies. ES vērtē Latvijas ekonomiku (4)Latvija pēdējos gados pieredzējusi vāju ekonomikas izaugsmi, ekonomiskās nenoteiktības un ES fondu krituma dēļ, bet īstermiņa prognozes ir pozitīvākas, teikts Eiropas Komisijas vērtējumā par finansiālo, ekonomisko un sociālo situāciju dalībvalstīs.
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Cenas noteic turīgākie: Zemgalē un Latgalē zeme dārgāka (1)Lauksaimniecībā izmantojamai zemei cenas noteic turīgākie zemnieki
Pasaulē
Pieaug saražotā siera un biezpiena apjoms; mocarellai - uzvaras gājiensSaskaņā ar provizoriskajām aplēsēm, pērn Latvijā saražotas 41 500 tonnas siera un biezpiena, kas ir 7,5% pieaugums salīdzinājumā ar 38 600 tonnām
Draugiem Facebook Twitter Google+