Mobilā versija
+1.4°C
Andulis, Alnis
Ceturtdiena, 19. janvāris, 2017
6. decembris, 2013
Drukāt

Atļauj slēgt 4,5 miljonus vērtā elektropārvades līniju trašu tīrīšanas iepirkuma līgumus

Nozāģētie koki

Nozāģētie koki pēc elektrolīniju attīrīšanas Madonas novadā.

Iepirkumu uzraudzības birojs (IUB) atļāvis “Latvenergo” slēgt līgumus 4,5 miljonus latu vērtajā iepirkumā par elektropārvades līniju trašu tīrīšanu, liecina informācija IUB mājaslapā.

Sūdzības iesniedza četri uzņēmumi – SIA “Fastways”, SIA “SSG”, SIA “Demil.lv” un SIA “MVR Lux”.

IUB lēmumu var pārsūdzēt Administratīvajā rajona tiesā mēneša laikā no lēmuma saņemšanas dienas.

Kā ziņots, sākotnēji uzņēmēju interese par iepirkumu “Elektropārvades līniju trašu tīrīšana” bija liela – interesi izrādīja 135 pretendenti.

Oktobrī bija publicēti rezultāti, par uzvarētājiem atzīstot AS “Ferrus”, SIA “MVR Lux”, SIA “Baltic Engineering Service”, SIA “Vidzemes energoceltnieks”, SIA “Telms”, SIA “M&G Projekts”, SIA “SSG”, SIA “Ošvalki” un SIA “Meraks”.

Konkursa rezultāti tika apstrīdēti.

Kā iepriekš norādīja AS “Sadales tīkls”, elektroiekārtu nozīmīgums ikviena Latvijas iedzīvotāja ikdienā un visas valsts attīstībā, salīdzinot vidējā sprieguma elektropārvades līnijas ar asinsriti cilvēka ķermenī, kas nodrošina darbību visam organismam, nav apšaubāms. 35% no elektrolīniju trašu tīrīšanas darbiem 2013. un 2014.gadā AS “Sadales tīkls” paveica un veiks pašu spēkiem, taču pārējā apjoma nodrošināšanai nepieciešams piesaistīt citus komersantus.

Plašāku informāciju par līgumu slēgšanu ar iepirkuma uzvarētājiem AS “Sadales tīkls” sola pirmdien. Savukārt sūdzības iesniedzēju SIA “Demil.lv” un SIA “MVR Lux” pārstāvji pagaidām vēl nesniedza informāciju par to, vai IUB lēmums tiks pārsūdzēts.

Pievienot komentāru

Inkubators biznesa grūdienamBiznesa idejām līdz 2023. gadam iespēja saņemt dažādu veidu palīdzību uzņēmuma attīstībai
Mājsaimniecības neizmanto iespējas samazināt elektrības rēķinus un maksā vairāk (16)Elektrību tērējam vairāk, mājsaimniecības aizvien neizmanto iespējas samazināt rēķinus
Pasaulē
Latvijā decembrī bijusi trešā lielākā gada inflācija ES Latvijā pagājušā gada decembrī, salīdzinot ar 2015.gada pēdējo mēnesi, bija trešais augstākais inflācijas rādītājs Eiropas Savienības (ES) dalībvalstu, liecina trešdien publiskotie ES statistikas biroja "Eurostat" dati.
Draugiem Facebook Twitter Google+