Mobilā versija
-2.0°C
Alma, Annemarija
Sestdiena, 25. februāris, 2017
14. oktobris, 2015
Drukāt

Atļauto ātrumu pārsniedzis Abu Meri; Saeimai varētu būt jālemj par viņa izdošanu sodīšanai (2)

hosams.jpg2

Pagājušajā nedēļas nogalē atļauto braukšanas ātrumu pārsniedzis partijas “Vienotība” Saeimas deputāts Hosams Abu Meri, un Saeimai varētu būt jālemj par viņa izdošanu administratīvajai sodīšanai, noskaidroja aģentūra BNS.

Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijas vadītājs Vitālijs Orlovs (“Saskaņa”) trešdien komisijas sēdē informēja, ka pie viņa pienācis Abu Meri un pastāstījis, ka sestdien, braucot no Jēkabpils uz Rīgu, viņu apstādinājusi policija un sastādījusi administratīvo protokolu par atļautā braukšanas ātruma pārkāpšanu.

Abu Meri sacījis, ka drīzumā Saeimas komisija varētu saņemt informāciju no Valsts policijas ar lūgumu izdot viņu administratīvajai sodīšanai.

Saeimas komisijai šajā sasaukumā vairākkārt bijis jālemj par deputātu pārkāpumiem un izdošanu administratīvajai sodīšanai.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Ne vienmēr braucot ar drošu ātrumu esi iekļāvies atļautajā ātrumā.
    Jāievēro, ka Latvijā mainās ziemas un vasaras sezonas, bet ceļa zīmju prasības praktiski nemainās.

  2. Saeima kļūst par administratīvo pārkāpēju klubiņu.

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotību (2)Deputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (3)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+