Mobilā versija
+1.9°C
Beāte, Beatrise
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
14. oktobris, 2015
Drukāt

Atļauto ātrumu pārsniedzis Abu Meri; Saeimai varētu būt jālemj par viņa izdošanu sodīšanai (2)

hosams.jpg2

Pagājušajā nedēļas nogalē atļauto braukšanas ātrumu pārsniedzis partijas “Vienotība” Saeimas deputāts Hosams Abu Meri, un Saeimai varētu būt jālemj par viņa izdošanu administratīvajai sodīšanai, noskaidroja aģentūra BNS.

Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijas vadītājs Vitālijs Orlovs (“Saskaņa”) trešdien komisijas sēdē informēja, ka pie viņa pienācis Abu Meri un pastāstījis, ka sestdien, braucot no Jēkabpils uz Rīgu, viņu apstādinājusi policija un sastādījusi administratīvo protokolu par atļautā braukšanas ātruma pārkāpšanu.

Abu Meri sacījis, ka drīzumā Saeimas komisija varētu saņemt informāciju no Valsts policijas ar lūgumu izdot viņu administratīvajai sodīšanai.

Saeimas komisijai šajā sasaukumā vairākkārt bijis jālemj par deputātu pārkāpumiem un izdošanu administratīvajai sodīšanai.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Ne vienmēr braucot ar drošu ātrumu esi iekļāvies atļautajā ātrumā.
    Jāievēro, ka Latvijā mainās ziemas un vasaras sezonas, bet ceļa zīmju prasības praktiski nemainās.

  2. Saeima kļūst par administratīvo pārkāpēju klubiņu.

Latvija grimst nabadzībā: no katriem desmit cilvēkiem - trīs ir nabadzīgi (61)Zem nabadzības riska - 606 000 Latvijas iedzīvotāju. To par šokējošu situāciju dēvē tiesībsargs Juris Jansons, svētdien vēstīja raidījums “LNT Ziņu Top 10”.
Jūra atkāpjas: LA reportāža no Kolkas un Karostas (4)Papildināta. Aizvadītajās brīvdienās iedzīvotāji steidza baudīt diezgan retu parādību piekrastē – jūras atkāpšanos tālu no ierastās krasta līnijas. Sestdien Kolkasragā veidojās interesanti
Draugiem Facebook Twitter Google+