Horoskopi un mistika
Horoskopi

Atlicini laiku romantikai! Horoskops 26.jūlijam0

Dienas noskaņa

Labvēlīgs laiks saskarsmei. Problēmas atrisināsies ātri un bez piepūles. Pacenties apvaldīt savas dusmas un neniknoties nieku dēļ. Viegla iemīlēšanās var pāraugt spēcīgā kaislē. Iespējams, piepildīsies tavas senas vēlēšanās.

Auns

Piemērota diena saskarsmei. Jebkādi aizvainojumi ātri aizmirsīsies, vajag tikai kādam sasildīt un samīļot Aunu. Viņš būs ievainojams kā bērns un gandrīz tikpat neaizsargāts. Šodien tiec vaļā no visa slēptā vai melīgā. Pulcē ap sevi tikai uzticamus un pārbaudītus cilvēkus.

Vērsis

Fiziski ar tevi viss būs pilnīgā kārtībā, bet psihiskais stāvoklis pieklibos. Iespējama attiecību saraušana, piespiedu šķiršanās. Centies izvairīties no saskarsmes ar cilvēkiem, kas tev nepatīk – viņi var izsist tevi no līdzsvara.

Dvīņi

Sadzīves problēmas daudziem Dvīņiem atrisināsies ar minimālu spēka un laika patēriņu. Tiem, kas iemīlējušies, iespējams, izdosies uzbūvēt labas un ilgtermiņa attiecības. Ja tu ar sajūsmu spēlē šahu vai līdzīgas spēles, tev patīk risināt krustvārdu mīklas un likt puzles, šodien ir piemērota diena šīm nodarbēm.

Vēzis

Nav izslēgts, ka kņada aizņems lielāko daļu tava laika, tāpēc romantiskiem piedzīvojumiem vairs nepietiks spēka. Šodien būvē nākotnes plānus un centies mazāk konfliktēt ar apkārtējiem.

Lauva

Jāizvairās no pārmērīgas fiziskās aktivitātes un lielas slodzes – pastāv risks kaitēt mugurkaulam, sastiept saites vai gūt citu traumu. Pacenties apvaldīt savas dusmas un neniknoties mazākā iemesla dēļ. Dienas otro pusi vislabāk pavadīt draugu vai domubiedru kompānijā, dodoties kopā uz kādu sabiedrisku vietu.

Jaunava

Diena ir labvēlīga sportiskām sacensībām. Tas nozīmē, ka Jaunavas pirmkārt var iedvesmoties no sacensību veida pasākumiem, kuros viņu spējas izpaudīsies īpaši spilgti. Šodien izrādi savu iedzimto neatlaidību un mērķtiecību, taču zini mēru, citādi šīs īpašības var pārtapt par stūrgalvību un nepiekāpību.

Svari

Planētu stāvoklis padarīs visus pārdzīvojumus – gan pozitīvos, gan negatīvos – spilgtus un intensīvus. Viegla iemīlēšanās var pāraugt degošā kaislē. Iespējams jauns romantisks vai seksuāls sakars. Šodien esi gatavs tam, ka piepildīsies tavas senas vēlēšanās.

Skorpions

Tavas rūpes par sadzīves lietām ir apbrīnas vērtas. Kaimiņi un radinieki var tevi apskaust par lielisko atmosfēru mājās, kur valda kārtība un tīrība. Izmanto savu fantāziju un zināšanas relaksējoša interjera veidošanā, un tavā mājoklī būs patīkama un atslābinoša vide.

Strēlnieks

Stāvokļa stabilitāte radīs labu bāzi sava biznesa paplašināšanai, aizsākumiem, ģimenes pavarda radīšanai, lieliem pirkumiem. Bet saprātīgs risks palielinās ienākumus. Ja visu rūpīgi apdomāsi un izplānosi, tad no nepatikšanām varēsi pilnībā izvairīties.

Mežāzis

Daudzus Mežāžus šodien mocīs jautājums, kas ir svarīgāks – mājas un ģimene vai darbs. Šodien ir svarīgi pievērst uzmanību ģimenei un radnieciskām attiecībām; tas būtiski paaugstinās tavu sociālo statusu.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Nav izslēgts, ka par sevi atkal liks manīt vecas problēmas. Būs grūti saprast partneri, radīsies sajūta, ka jūs runājat atšķirīgās valodās. Partneris apsūdzēs tevi bezjūtīgumā un rupjībā. Savukārt tev šķitīs, ka tevi māna, kaut ko nepasaka līdz galam vai slēpj. Šodien radīsies iemesls greizsirdībai, šaubām par partnera godīgumu. Atrisiniet situāciju atklāti izrunājoties, tieciet galā ar visiem pārpratumiem, saliekot visus punktus uz “i”.

Zivis

Tevi var vajāt fobijas un bažas. Būs grūti reāli izvērtēt radušos situāciju. Iespējama maldīšanās saistībā ar tuvu cilvēku rīcību. Īstais laiks, lai nodarbotos ar sadzīves lietām – ieviestu kārtību un atbrīvotos no visa liekā.

LA.lv