Mobilā versija
+0.1°C
Diāna, Dina, Dins
Piektdiena, 24. februāris, 2017
29. jūnijs, 2015
Drukāt

Armēnijas prezidents atliek elektrības cenu paaugstināšanu

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Armēnijas prezidents Seržs Sargsjans (attēlā) atlicis plānoto elektroenerģijas cenu paaugstināšanu, bet tas nav spējis nomierināt protestētājus.

Valstī kopš 19. jūnija notiek protesti pret elektroenerģijas cenu paaugstināšanu no 1. augusta par 16% un policistu vardarbību šo demonstrāciju laikā. Tie ir lielākie protesti, kādus valdība pieredzējusi pēdējo gadu laikā, un protestētāji nedomā atkāpties. Sargsjans paziņojis, ka valdība uz laiku atteiksies no plānotās elektroenerģijas cenu paaugstināšanas, kamēr tiks izvērtēts, cik pamatota ir iecerētā tarifu palielināšana un kādas būtu tās sekas valsts ekonomikai. Tomēr prezidents uzsvēra: ja tarifu palielināšana tiks atzīta par pamatotu, patērētājiem būs jāmaksā saskaņā ar jaunajām cenām.

Pievienot komentāru

Slimība pārvarēta, atveseļojamies. ES vērtē Latvijas ekonomiku (1)Latvija pēdējos gados pieredzējusi vāju ekonomikas izaugsmi, ekonomiskās nenoteiktības un ES fondu krituma dēļ, bet īstermiņa prognozes ir pozitīvākas, teikts Eiropas Komisijas vērtējumā par finansiālo, ekonomisko un sociālo situāciju dalībvalstīs.
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Cenas noteic turīgākie: Zemgalē un Latgalē zeme dārgāka (1)Lauksaimniecībā izmantojamai zemei cenas noteic turīgākie zemnieki
Pasaulē
Pieaug saražotā siera un biezpiena apjoms; mocarellai - uzvaras gājiensSaskaņā ar provizoriskajām aplēsēm, pērn Latvijā saražotas 41 500 tonnas siera un biezpiena, kas ir 7,5% pieaugums salīdzinājumā ar 38 600 tonnām
Draugiem Facebook Twitter Google+