Mobilā versija
+21.4°C
Liene, Liena, Helēna, Elena, Ellena
Piektdiena, 18. augusts, 2017
27. marts, 2017
Drukāt

Atliek jautājumu par VK direktora apstiprināšanu (1)

Foto - Ieva Makare/LETAFoto - Ieva Makare/LETA

Pēc partijas “Vienotība” lūguma koalīcija nolēmusi uz nedēļu atlikt lēmuma pieņemšanu valdībā par jauno Valsts kancelejas direktoru, liecina politiskā spēka priekšsēdētāja Andra Piebalga ieraksts mikroblogošanas vietnē “twitter.com”.

“Vēlamies dzirdēt premjera virzītā kandidāta vīziju par reformām,” ierakstā sociālajā vietnē uzsver Piebalgs.

Kā ziņots, iepriekš bija paredzēts, ka valdība jau rīt, 28.martā, būtu lēmusi par pašreizējā Iekšlietu ministrijas (IeM) valsts sekretāra vietnieka Jāņa Citskovska iecelšanu Valsts kancelejas direktora amatā, liecina Ministru prezidenta Māra Kučinska (ZZS) valdības sēdes dienaskārtībā ietvertais rīkojuma projekts.

Premjera rīkojuma projektā uzsvērts, ka Citskovska izglītība, profesionālā kvalifikācija, zināšanas un prasmes atbilst Valsts kancelejas direktora amata aprakstā noteiktajām prasībām.

Jau vēstīts, ka no 21.marta Valsts kancelejas direktora pienākumus vairs nepilda Mārtiņš Krieviņš. Par viņa aiziešanas iemesliem skaidrojumi netiek sniegti, vien zināms, ka tas noticis pēc Kučinska iniciatīvas.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Kā var iebilst pret Hūtes ielikteņa apstiprināšanu amatā?

Katrs pats sava darba stāža detektīvs (4)Pieprasot vecuma pensiju, laikus jāsavāc dokumenti par darba mūžu līdz 1996. gadam
Valsts apmaksāto studiju vietu sadale tradīciju varā (1)Darba tirgus prognozes valsts apmaksāto studiju vietu sadali ietekmē tikai daļēji
Draugiem Facebook Twitter Google+