Mobilā versija
+1.9°C
Beāte, Beatrise
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
13. jūnijs, 2016
Drukāt

Atlūgumu uzrakstījusi VBTAI priekšniece Rieksta-Riekstiņa (3)

Foto LETAFoto LETA

Pēc ilggadēja darba Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijā (VBTAI) tās priekšniece Laila Rieksta-Riekstiņa nolēmusi pamest darbu iestādē.

VBTAI priekšnieces vietniece Anita Gotharde apstiprināja, ka Rieksta-Riekstiņa iesniegusi atlūgumu.

Rieksta-Riekstiņa norādīja, ka atlūgumu iesniegusi 1.jūnijā. Pēc pašas teiktā, šādu soli viņa spērusi ģimenes apstākļu dēļ. No amata aizejošā VBTAI vadītāja uzsvēra, ka atlūguma iemesls nekādā ziņā nav saistīts ar politisko spiedienu vai nesaskaņām ar Labklājības ministriju.

Rieksta-Riekstiņa uzsvēra, ka labklājības ministrs Jānis Reirs (V) ar sapratni uztvēris viņas lēmumu par atlūguma iesniegšanu.

Rieksta-Riekstiņa darbu VBTAI priekšnieces amatā sāka 2005.gada decembrī, liecina informācija VBTAI mājaslapā.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Ja visi Latvijas ierēdņi būtu tādi kā Riekstiņas k-dze, mēs jau sen dzīvotu kā Somijā.

  2. Sen bij laiks dot vietu jaunajiem..

Latvija grimst nabadzībā: no katriem desmit cilvēkiem - trīs ir nabadzīgi (61)Zem nabadzības riska - 606 000 Latvijas iedzīvotāju. To par šokējošu situāciju dēvē tiesībsargs Juris Jansons, svētdien vēstīja raidījums “LNT Ziņu Top 10”.
Jūra atkāpjas: LA reportāža no Kolkas un Karostas (4)Papildināta. Aizvadītajās brīvdienās iedzīvotāji steidza baudīt diezgan retu parādību piekrastē – jūras atkāpšanos tālu no ierastās krasta līnijas. Sestdien Kolkasragā veidojās interesanti
Draugiem Facebook Twitter Google+