Mobilā versija
-2.9°C
Tenis, Dravis
Otrdiena, 17. janvāris, 2017
13. jūnijs, 2016
Drukāt

Atlūgumu uzrakstījusi VBTAI priekšniece Rieksta-Riekstiņa (3)

Foto LETAFoto LETA

Pēc ilggadēja darba Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijā (VBTAI) tās priekšniece Laila Rieksta-Riekstiņa nolēmusi pamest darbu iestādē.

VBTAI priekšnieces vietniece Anita Gotharde apstiprināja, ka Rieksta-Riekstiņa iesniegusi atlūgumu.

Rieksta-Riekstiņa norādīja, ka atlūgumu iesniegusi 1.jūnijā. Pēc pašas teiktā, šādu soli viņa spērusi ģimenes apstākļu dēļ. No amata aizejošā VBTAI vadītāja uzsvēra, ka atlūguma iemesls nekādā ziņā nav saistīts ar politisko spiedienu vai nesaskaņām ar Labklājības ministriju.

Rieksta-Riekstiņa uzsvēra, ka labklājības ministrs Jānis Reirs (V) ar sapratni uztvēris viņas lēmumu par atlūguma iesniegšanu.

Rieksta-Riekstiņa darbu VBTAI priekšnieces amatā sāka 2005.gada decembrī, liecina informācija VBTAI mājaslapā.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Ja visi Latvijas ierēdņi būtu tādi kā Riekstiņas k-dze, mēs jau sen dzīvotu kā Somijā.

  2. Sen bij laiks dot vietu jaunajiem..

Bēgļu aizmukšana nostādījusi Latviju ne īpaši glaimojošā situācijā (20)Bēgļu aizbraukšana no Latvijas ir nostādījusi mūsu valsti ne īpaši glaimojošā situācijā, turklāt tā ir arī indikācija, ka solidaritāte patvēruma meklētāju uzņemšanā
"Jā, jā, jā, kļūdījāmies!" Auto žurnālists Pauls Timrots par "Zebras" traci (1)“Jā, jā, jā, kļūdījāmies! Esam gatavi saņemt līgumā noteikto sodu par pērnā gada sižetiem, kas tapa sadarbībā ar Rīgas domes Satiksmes departamentu.
Draugiem Facebook Twitter Google+