Mobilā versija
Brīdinājums +0.5°C
Haralds, Almants
Ceturtdiena, 23. februāris, 2017
11. novembris, 2014
Drukāt

Atlūgumus iesniedz četri lidostas “Rīga” valdes locekļi

Foto-LETAFoto-LETA

Otrdien, 11.novembrī, akcionārs pieņēmis četru līdzšinējo VAS “Starptautiskā lidosta “Rīga”” valdes locekļu atlūgumus, informē Satiksmes ministrija.

Atlūgumus iesniedza līdzšinējais valdes priekšsēdētājs Aldis Mūrnieks, valdes locekļi Olita Augustovska, Andis Damlics un Raimonds Rožkalns.

Darbu lidostas valdē turpina valdes locekle Ilona Līce, liecina “Firmas.lv” informācija.

Bijušais lidostas “Rīga” valdes loceklis Mūrnieks izlēmis nekomentēt atlūguma iesniegšanas iemeslus, informēja lidostas pārstāve Sarmīte Rinmane. Arī Satiksmes ministrija pagaidām plašākus komentārus nesniedz.

Ņemot vērā to, ka Satiksmes ministrijai kā akcionāram un VAS “Starptautiskā lidosta “Rīga”” valdei jau ilgāku laiku bija atšķirīgi viedokļi par atsevišķu pārvaldības procesu virzību un risinājumu gaitu, lidostas akcionārs ir pieņēmis četru valdes locekļu atlūgumus, savstarpēji vienojoties.

Kā liecina “Firmas.lv” informācija, Mūrnieks valdē kā loceklis strādāja no 2010.gada 16.decembra, bet kā valdes priekšsēdētājs – no 2013.gada 20.decembra. Augustovska valdē tika iecelta 2014.gada 4.martā. Damlics tajā darbojās no 2010.gada 16.decembra, bet Rožkalns – no 2013.gada 2.augusta.

Līce valdē strādā kopš 2011.gada 19.janvāra.

Lidosta pērn strādāja ar 47,3 miljonu eiro apgrozījumu un 601 365 eiro peļņu. Šī gada augustā tā apkalpojusi 508 820 pasažieru un tas ir par gandrīz 3% vairāk nekā pērn analoģiskā laika periodā, liecina uzņēmuma informācija. Pērn šajā periodā tika apkalpoti 494 600 pasažieru.

Šogad astoņos mēnešos kopumā apkalpoti 3,25 miljoni pasažieru, savukārt pērn kopumā apkalpoti 4,79 miljoni pasažieru.

Pievienot komentāru

Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Cenas noteic turīgākie: Zemgalē un Latgalē zeme dārgāka (1)Lauksaimniecībā izmantojamai zemei cenas noteic turīgākie zemnieki
Pasaulē
Pieaug saražotā siera un biezpiena apjoms; mocarellai - uzvaras gājiensSaskaņā ar provizoriskajām aplēsēm, pērn Latvijā saražotas 41 500 tonnas siera un biezpiena, kas ir 7,5% pieaugums salīdzinājumā ar 38 600 tonnām
Draugiem Facebook Twitter Google+