×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.9°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
22. janvāris, 2017
Drukāt

Atmiņas ir vienīgās, kas spēj sasildīt: Uguns nopostījusi Elvīras kundzes māju (1)

Kadrs no videoKadrs no video

Elvīrai no Gulbenes ziemas laikā virsjaka jāvelk ne tikai staigājot pa lauku, bet arī uzturoties mājās. Viņa cer, ka aukstums šoziem vairs neatgriezīsies. Sievieti piemeklējusi uguns nelaime un viņa lūdz līdzcilvēku palīdzību, vēsta LNT raidījums “Degpunktā”.

Elvīras mājās, aizverot acis, šķiet, ka visās istabās atvērti logi un telpas piepilda ikdienišķs pilsētas troksnis. Sieviete prātā pārcilā atmiņas par laiku, kad strādājusi Āfrikā un Spānijā, žēl vien, ka šobrīd atmiņas ir vienīgās, kas spēj sasildīt. Istabu logus aizvērt nav iespējams.

Tie tika sadauzīti dzēšot ugunsgrēku, kas viņas mājā izcēlās janvāra sākumā. Negaidīti aizdegās kamīns, kas pirms neilga laika tika apsekots un iztīrīts.

Kopš nelaimes Elvīra turpina dzīvot savās mājās un ir apņēmības pilna atkal namā nodrošināt dzīvošanai pienācīgus apstākļus. Pagaidām iekštelpās gaisa temperatūra ir līdzīga kā ārā. Nav ne apkures, ne elektrības. Kundzei pilsētas pašvaldība piedāvājusi pagaidu istabiņu, taču pamest savu māju, lai ļautu to kādam garāmgājējam izdemolēt, sieviete negrasās.

Vairāk pievienotajā video:

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Te nav Āfrika!!! Skursteņi jātīra sertificētiem speciālistiem- skursteņslauķiem!!! Skurstenis jāiztīra vismaz 1. reizi gadā!! JĀIZTĪRA nevis jātīra!!! Ar to arī izteikts viss!!!
    Otra lieta =Tā vai ēka atbilst ugunsdrošības noteikumiem? Stingri šaubos….
    Liekas, ka Latvijā māju dedzināšana jau kļuvusi par biznesu!!
    Štruntīga māja. Nodedzinu. Tauta samet. Uzceļu jaunu!………………..

Draugiem Facebook Twitter Google+