×
Mobilā versija
Brīdinājums +25.2°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
29. janvāris, 2014
Drukāt

Atmiņas par Pēterburgu mākslas studentu darbos

Publicitātes fotoPublicitātes foto

No trešdienas, 5. februāra Rietumu bankas mākslas galerijā būs aplūkojama J. Rozentāla Rīgas Mākslas vidusskolas (JRRMV) studentu mākslas darbu izstādes “Atmiņas par Pēterburgu”, portālu LA.lv informēja JRRMV projektu un atbalsta fonda vadītāja Inese Piņķe.
Pērn no 12. līdz 17. septembrim J. Rozentāla skolas atbalsta fonds ar Pētera Avena Labdarības Fonda “Paaudze” finansiālu atbalstu un gādību organizēja radošu braucienu uz Sanktpēterburgu 23 talantīgiem un mācībās labākās sekmes guvušajiem JRRMV audzēkņiem un pieciem pieredzējušiem, aizraut spējīgiem pedagogiem.
Radošā brauciena mērķis bija veicināt JRRMV studentu un pedagogu radošo, profesionālo un līdz ar to arī personības izaugsmi, papildinot mākslas vēstures zināšanas, tādējādi sekmējot arī mākslas un kultūras apmaiņu starp vienlaikus tuvajām un tālajām kaimiņvalstīm – Latviju un Krieviju.
JRRMV audzēkņu pasniedzējas Elitas Svikles vadībā veidotā izstāde “Atmiņas par Pēterburgu” tapusi, iedvesmojoties no skolotājiem un studentiem dāvinātas siltās septembra nedēļas šajā pilsētā, tādējādi turpinot dāvināt un sniegt izbaudīto tālāk skatītājam.
Izstādītajos 23 darbos tēlota šīs unikālās pilsētas vide un reālijas, ļaujot skatītājam pašam tās piepildīt ar saviem stāstiem par šajā pilsētā piedzīvoto vai sapņiem par to, kāda varētu būt sajūta, ziemeļu vējam pūšot matos, kamēr gaidāt savu rindu ieejai Ermitāžā vai mirkli, kad tilti pār Ņevu pacelsies, lai pilsētā iebrauktu kāds kuģis no tālām jūrām.
Izstāde Rietumu bankas mākslas galerijā būs skatāma līdz 14. februārim darba dienās no plkst. 9.00 līdz 17.00, ieeja bez maksas.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+