Mobilā versija
Brīdinājums -2.4°C
Voldemārs, Valdemārs, Valdis
Svētdiena, 11. decembris, 2016
24. augusts, 2015
Drukāt

Kā es atmodinu sejā skaistumu: Latvijas Avīzes žurnālistes pieredze (2)

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Regīna Olševska, “Latvijas Avīzes” žurnāliste: Esmu tā sauktā pūce, kas labprāt strādātu kaut vai līdz pusnaktij, ja vien no rītiem varētu ilgāk pagulēt. Tā kā darbā tomēr jāierodas laikus, ilgus gadus no rītiem cīnījos ar miegu un nepatiku pret savu attēlu spogulī – acis šauras, āda bāla un tāda kā saburzīta. Brrr! Pirms gadiem septiņiem izlasīju interviju ar mūžam jauno aktrisi Mirdzu Martinsoni, kurā viņa atklāja, ka katru rītu tīrot seju ar ledus gabaliņiem. Sekoju viņas piemēram. Tagad manā ledusskapī arvien ir sasaldēti vārīta ūdens gabaliņi – ja dzīvotu laukos, ūdeni ņemtu no akas vai avota. Saldēta kumelīšu tēja neiepatikās krāsas dēļ, bet ar gāzēto minerālūdeni tikai saskrāpēju seju. Pēc dažu minūšu šoka terapijas acis ir platas un mirdz, vaigi sārti – esmu gatava darba cēlienam.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Ar šo gan uzmanīgi. Pieņemu, ka mana mamma bija dzirdējusi šo pašu lielisko ieteikumu. Iedzīvojās aizdegunes apsaldējumos.

Līgavas kā ziedi jaunā kāzu kleitu kolekcijā2017. gada pavasara-vasaras sezonu gaidot, kāzu modes zīmols "Ingrida Bridal" ir nācis klajā ar jaunāko kāzu kleitu kolekciju "Blooming Flowers".
Pieci sejas kopšanas rituāli pārejai uz "ziemas laiku"Mainoties gadalaikiem, jāmaina sejas kopšanas paradumi.
LEGO Duplo - Konstruktori pašiem mazākajiem!Mazuļa dzīves periods ir īpašs, un to apzinās katra jaunā māmiņa. Viņas mazais iemācās pasauli, kuru mēs pazīstam un zinām, pilnīgi no
Draugiem Facebook Twitter Google+