Mobilā versija
Brīdinājums +15.6°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Sestdiena, 27. maijs, 2017
24. augusts, 2015
Drukāt

Kā es atmodinu sejā skaistumu: Latvijas Avīzes žurnālistes pieredze (2)

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Regīna Olševska, “Latvijas Avīzes” žurnāliste: Esmu tā sauktā pūce, kas labprāt strādātu kaut vai līdz pusnaktij, ja vien no rītiem varētu ilgāk pagulēt. Tā kā darbā tomēr jāierodas laikus, ilgus gadus no rītiem cīnījos ar miegu un nepatiku pret savu attēlu spogulī – acis šauras, āda bāla un tāda kā saburzīta. Brrr! Pirms gadiem septiņiem izlasīju interviju ar mūžam jauno aktrisi Mirdzu Martinsoni, kurā viņa atklāja, ka katru rītu tīrot seju ar ledus gabaliņiem. Sekoju viņas piemēram. Tagad manā ledusskapī arvien ir sasaldēti vārīta ūdens gabaliņi – ja dzīvotu laukos, ūdeni ņemtu no akas vai avota. Saldēta kumelīšu tēja neiepatikās krāsas dēļ, bet ar gāzēto minerālūdeni tikai saskrāpēju seju. Pēc dažu minūšu šoka terapijas acis ir platas un mirdz, vaigi sārti – esmu gatava darba cēlienam.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Ar šo gan uzmanīgi. Pieņemu, ka mana mamma bija dzirdējusi šo pašu lielisko ieteikumu. Iedzīvojās aizdegunes apsaldējumos.

Pacel kempingu nākamajā līmenī! Ģimenes ārsts un medmāsiņa uzceļ dizaina telti par 1,6 miljoniemPāris uzbūvēja apjomīgu 1,6 miljonus dolāru vērtu TELTS māju Kvīnslendas lietusmežā – un tagad guļ, skatoties uz zvaigznēm.
No iesācēja par lietpratēju: 5 padomi jaunajiem kaligrāfiemJa vēl nesen uz kaligrāfijas rakstiem lūkojāmies vēstures grāmatās un uzskatījām to par ko senatnīgu, tad jau tagad šī rakstības māksla ieguvusi teju vai modes lietas statusu.
Draugiem Facebook Twitter Google+