Mobilā versija
Brīdinājums +1.6°C
Johanna, Hanna, Jana
Piektdiena, 15. decembris, 2017
26. augusts, 2015
Drukāt

Astoņi teikumi, kas reizēm ir spēcīgāki par vienkāršu atzīšanos mīlestībā

1. Mīlestība jūtama bez vārdiem

1no9
Foto - FotoliaFoto - Fotolia

Lai gan katrs priecājas dzirdēt partneri atzīstamies mīlestībā, ar jūtām saistīts arī daudz kas tāds, ko vārdos noformulēt nav iespējams un nav arī vajadzīgs. Reizēm mīlestība izpaužas rīcībā, kas pāri vieno spēcīgāk nekā jebkuri vārdi.

Pat tad, kad vārdi tomēr vajadzīgi, tiem jābūt pareizajiem, jo, nav noslēpums, cilvēkiem bieži grūti otram uzticēties, nemaz nerunājot par mīlestību. Padari savai otrajai pusītei to vieglāku, atrodot īstos vārdus, un tiem noteikti nav jābūt “Es tevi mīlu”, jo reizēm šī atzīšanās var izklausīties pārāk nodeldēta.

Lai tavs mīļotais vīrietis vai sieviete justos patiešām īpašs, pamēģini apiet “atzīšanās likumu”. Pasaki ko tādu, kas ir tikpat svarīgs, bet citiem vārdiem.

  1. Mīlestība jūtama bez vārdiem
  2. Es par tevi nemitīgi domāju
  3. Gribu, lai tev viss būtu lieliski
  4. Tu izskaties burvīgi
  5. Tu esi kārdinošāks par konfekti
  6. Es gribu tevi
  7. Ar tevi nebaidos ne no kā
  8. Tu esi vislabākais/vislabākā!
  9. Dzīvei bez tevis nav jēgas

Pievienot komentāru

Smagnējs misiņš saspēlē ar trauslu stiklu. Mēbeles, kas sajūsmina un liek domātDabas vienkāršo formu atveidojums smagnējā misiņā un trauslā stiklā piesaista portugāļu mēbeļu dizaina “Bessa” jaunākajā piedāvājumā.
IESKATIES. Ķeram Ziemassvētku noskaņas PrāgāVietne “europeanbestdestinations.com” Prāgu šī gada Eiropas Ziemassvētku tirdziņu “topā” ir ierindojusi 12. vietā.
Draugiem Facebook Twitter Google+