Mobilā versija
+14.7°C
Līga
Piektdiena, 23. jūnijs, 2017
26. augusts, 2015
Drukāt

Astoņi teikumi, kas reizēm ir spēcīgāki par vienkāršu atzīšanos mīlestībā

1. Mīlestība jūtama bez vārdiem

1no9
Foto - FotoliaFoto - Fotolia

Lai gan katrs priecājas dzirdēt partneri atzīstamies mīlestībā, ar jūtām saistīts arī daudz kas tāds, ko vārdos noformulēt nav iespējams un nav arī vajadzīgs. Reizēm mīlestība izpaužas rīcībā, kas pāri vieno spēcīgāk nekā jebkuri vārdi.

Pat tad, kad vārdi tomēr vajadzīgi, tiem jābūt pareizajiem, jo, nav noslēpums, cilvēkiem bieži grūti otram uzticēties, nemaz nerunājot par mīlestību. Padari savai otrajai pusītei to vieglāku, atrodot īstos vārdus, un tiem noteikti nav jābūt “Es tevi mīlu”, jo reizēm šī atzīšanās var izklausīties pārāk nodeldēta.

Lai tavs mīļotais vīrietis vai sieviete justos patiešām īpašs, pamēģini apiet “atzīšanās likumu”. Pasaki ko tādu, kas ir tikpat svarīgs, bet citiem vārdiem.

  1. Mīlestība jūtama bez vārdiem
  2. Es par tevi nemitīgi domāju
  3. Gribu, lai tev viss būtu lieliski
  4. Tu izskaties burvīgi
  5. Tu esi kārdinošāks par konfekti
  6. Es gribu tevi
  7. Ar tevi nebaidos ne no kā
  8. Tu esi vislabākais/vislabākā!
  9. Dzīvei bez tevis nav jēgas

Pievienot komentāru

FOTO: 30 stilīga tēla idejas jaunām meitenēm ar slaidām kājām (2)Vasarā tik ļoti sevi gribas parādīt no skaistākās puses: iedegums, viegla
Ikviens dīdās, izņemot godasardzi. Zinātne aiz "grozāmgrābšļa" trakumaIkviens dīdās, varbūt izņemot vienīgi goda sardzi pie Brīvības pieminekļa. Lai tas būtu pieskarties saviem matiem, grauzt nagus, spēlēties ar apģērbu vai rokās griezt pildspalvas, tu, visticamāk, dīdies daudzas, daudzas reizes dienā.
Vasals Latgolā! Septītā “1836 enduro km” moto ekspedīcija iezīmē Latvijas austrumus. 2.dienaĀrā rasina īslaicīgs lietus, bet visādi citādi laiks braukšanai ar moci ir lielisks. Pēc brokastīm laižam pētīt Latvijas vecākās dzelzceļa stacijas noliktavas ēku, par ko vakar stāstīja "šmakovkas" Jānis.
Draugiem Facebook Twitter Google+