×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.4°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
21. novembris, 2016
Drukāt

Atprasījās no darba un pazuda: Izvērš plašu meklēšanu Preiļu pusē (6)

Foto no "bezvests.lv"Foto no "bezvests.lv"

Aizvadītajās brīvdienās organizācija “bezvests.lv” pulcēja savus speciālistus un brīvprātīgos, lai pārmeklētu apkārtni Preiļu pusē, kur aprīlī bezvēsts pazuda 25 gadus vecs vīrietis Andris Semjonovs. Plašā meklēšanās operācijā iesaistījās ap 30 cilvēku.

Par pazudušo Andri zināms tas, ka 1.aprīlī viņš izgāja no mājām Preiļos, Andreja Upīša ielā un līdz šim nav atgriezies un nekādu ziņu par sevi nav devis. Pazušanas dienā plkst.14.15 viņš atprasījies no darba, vēlāk viņu redzēja veikala pārdevēja. Līdzi pazudušajam bija mobilais telefons un pelēka mugursoma.

Meklēšanās dienā sestdien, 19.novembrī, piedalījās arī jaunā vīrieša radinieki un draugi. Meklētāji sadalījās četrās grupās. Trīs grupas meklēja mežā. Ceturtā grupa pārbaudīja Preiļu parku un atkārtoti rūpniecisko zonu, pēc tam brīvprātīgie pievienojās vienai no grupām mežā, ziņo organizācija.

Brīvprātīgie pārmeklēja ļoti plašu teritoriju, kas vietām bija arī grūti izejama – saušņu un purvainā apvidus dēļ. Plānotā teritorija tika apsekota, bet līdz šim Andri atrast nav izdevies.

Jaunais vīrietis ir 180 cm garš, gaišiem matiem, smalkas miesas uzbūves. Bija ģērbies pelēkās sporta biksēs, tādas pašas krāsas sporta jakā un tumši zilā vējjakā ar uzrakstu “Everlast”. Kājās bija sarkani – balti sporta apavi.

Foto no bezvests.lv. Andris Semjonovs.Foto no bezvests.lv. Andris Semjonovs.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

  1. Vai pase palikusi mājās? Ja pie puiša, tad droši vien ir ārzemēs.

  2. Andri kārtējo reizi meklē sadarbībā ar Bezvēsts.lv
    Šī bija trešā meklēšanas reize
    Vienkārši iepriekš nebija info

  3. Godīgi sakot, es arī brīnos, ka 1.aprīlī pazudušo intensīvi sāk meklēt tikai(!!!) 19.novembrī …

  4. 1.aprīlī iZgājis un novembrī tik meklē??

Draugiem Facebook Twitter Google+