Horoskopi un mistika
Horoskopi

Atpūties un baudi dienu! Horoskopi 25.maijam0

Foto: Alexandr Belous/Shutterstock

Dienas noskaņa

Ļoti piemērota diena, lai tiktos ar draugiem, tuviem cilvēkiem un ģimenes locekļiem, un kopīgi pavadītu laiku. Veiksmīgs laiks arī ballītēm un neformāliem pasākumiem. Iespējami oriģināli un izdevīgi pirkumi. Dienu nevajadzētu izmantot darbu darīšanai, bet tam, kas sagādā prieku un labsajūtu!

Auns

Šodien, pirmkārt, tu būsi ieinteresēts praktiskā atalgojumā par savu darbu un pūlēm. Tu ceri, ka šie ienākumi palīdzēs tev izkļūt no esošās finansiālās situācijas. Iemācies izturēties pret naudu, tad tev šādas situācijas gadīsies daudz retāk.

Vērsis

Šodien daudzi Vērši dienu vēlēsies pārvērst par svētkiem. Iemācies no dzīves gūt prieku, un tu varēsi to dāvāt arī apkārtējiem!

Dvīņi

Daudzi Dvīņi šodien būs nolēmuši izaicināt likteni un panākt to, ko vēlas, lai ko tas arī maksātu. Nevajadzētu tā riskēt un jāmācās novērtēt to, kas tev ir.

Vēzis

Vēži šodien būs spējīgi asimilēties kādā jaunā kompānijā vai citā valstī. Daudzi gūs gandarījumu no piedalīšanās dažādos kultūras pasākumos vai no tikšanās ar draugiem. Nepievil tos, kas tev uzticas!

Lauva

Tava dzīves jēga šodien izpaudīsies tajā, kā tu mācēsi sevi izpaust. Saturies, jo šodien tu spēsi tiešām daudz!

Jaunava

Diena simbolizē nestabilitāti. Daudzas Jaunavas ir atkarīgas no garastāvokļa maiņām. It īpaši vakara stundās tev ir jāatpūšas un “jāizvēdina” galva. Dari to, kas tev sagādā prieku.

Svari

Tev jāiemācās gūt prieku un gandarījumu no tām lietām, ko tu dari ikdienā. Ja tev ir apnicis viss, kas tev apkārt un nekas vairs nespēj tevi iepriecināt, acīmredzot, tev pašam savā dzīvē ir kaut kas jāmaina. Bez tavas gribas un ziņas tas nenotiks.

Skorpions

Tie Skorpioni, kas ir uzņēmušies kādu atbildību šodien nebūs spējīgi to attaisnot. Taču nevajadzētu arī “upurēt” savu veselību un labsajūtu citu cilvēku dēļ.

Strēlnieks

Paaugstinātas intensitātes diena. Visticamāk tevi sagaidīs dažādi neplānoti notikumi, kas aktivizēs tavu rīcību, it īpaši vakara stundās. Nevajadzētu konfliktēt mazu iemeslu dēļ, jo šie mazie strīdi var pāraugt lielos strīdos.

Mežāzis

Diena simbolizē jaunu darbu sākumu un perspektīvu to plānošanu. Gūsti prieku no tiem darbiem, kas tev sagādā prieku un gandarījumu. Tieši tāpēc tie arī ir tik veiksmīgi, ka dari tos ar prieku!

Ūdensvīrs

Diena simbolizē mērķu sasniegšanu un uzvaru. Šodien daudzi Ūdensvīri izmantos savas iespējas un ķersies “vērsim pie ragiem”.

Zivis

Iespējams, ka Zivju centieni šodien gaidītos rezultātus nedos, taču ir svarīgi rīkoties tā, kā tu pats uzskati par pareizu. Nevajadzētu pārmērīgi koncentrēties uz kādu vienu problēmu, un it īpaši tērēt tai daudz laika, ja neesi drošs, ka spēsi to atrisināt. Tas tevi nogurdinās.

LA.lv