×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.9°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
3. novembris, 2015
Drukāt

Ātra iespēja aizņemties, kad tas ir nepieciešams

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Cilvēki jau izsenis ir aizņēmušies naudu un, laicīgi nokārtojot saistības, ir ieguvuši aizdevēju uzticību turpmākajā sadarbībā. Mūsdienās iespējas aizņemties finanšu līdzekļus neaprobežojas tikai ar ģimenes vai radinieku palīdzību: šādu pakalpojumu piedāvā ne tikai bankas, bet arī privātpersonas. Pašlaik lielu tirgus daļu ieņem privātie aizdevēji jeb nebanku kreditēšanas iestādes, kuru pamatdarbības joma ir ātrie kredīti, to izsniegšana un apkalpošana. Līdz ar piedāvājuma apjoma kāpumu, bieži var sastapties ar izaicinājumu, kuru kredītiestādi izvēlēties un kāda veida ātrie kredīti ir atbilstošākie?

Priekšrocības ne tikai pastāvīgajiem klientiem

Pieņemot gudrus lēmumus par aizņēmumu, jāņem vērā daudzi nozīmīgi aspekti. Sākot ar 2007. gadu ātrie kredīti internetā ir kļuvuši ļoti populāri un pieprasīti, kas skaidrojams ar vairākiem iemesliem:

• Dzīves ritma paātrināšanās un elektronisko norēķinu drošības līmeņa paaugstināšanās;
• Tiem var pieteikties elektroniskā veidā sev ērtā vietā un laikā;
• Lai pieteiktos nav nepieciešams uzrādīt izziņas ienākumiem;
• Pieteikuma noformēšana un izskatīšana aizņem īsu laika sprīdi;
• Naudas līdzekļi ātri nonāk klienta kontā;
• Aizdevēju darba laiks ir elastīgs – naudu var saņemt ne tikai darba dienās un brīvdienās, bet arī svētku dienās no rīta līdz vakaram;
• Rūpējoties par klientiem, tiek piedāvātas lojalitātes programmas, īpašie piedāvājumi svētkos un klientu dzimšanas dienā, atlaides, kredītbrīvdienas un komisijas maksas atlaides, piesakoties pirmajam kredītam.

Pakalpojums, kas atvieglo ikdienu
Ātrie kredīti ir pakalpojums, kas ir radīts ar mērķi atvieglot klientu ikdienu un piedāvāt alternatīvu banku vai privātpersonu aizdevumiem. Laikā izpildot saistības, klients būs ieguvējs, jo izvairīsies no soda naudas maksāšanas. Tāpat bieži pastāvīgajiem klientiem tiek piedāvāti saistoši papildus pakalpojumi un iespējas, tostarp komisijas maksas samazināšana, kredītbrīvdienu ilguma pagarināšana vai aizņēmuma atmaksas datuma pārcelšana.

Izdari gudru un atbildīgu izvēli saspringtā situācijā! Ja steidzami nepieciešami papildus naudas līdzekļi, izvēlies efektīvu risinājumu – ātro kredītu!

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+