×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.4°C
Bernhards, Boriss, Rojs
Pirmdiena, 20. augusts, 2018
10. augusts, 2017
Drukāt

Atradies Piņķos pazudušais dobelnieks (8)

Foto Facebook/Bezvests.lvFoto Facebook/Bezvests.lv

Sveiks un vesels atradies šā gada 8. augustā Piņķos bezvēsts pazudušais 35 gadus vecais Dobeles iedzīvotājs Edgars Januška, ar priecīgo ziņu savā “Facebook” kontā dalās pazudušo meklēšanas organizācija “Bezvests.lv”.

“Bezvests.lv” saka paldies visiem, kas dalījās ar ziņu un palīdzēja meklēt Edgaru.

Jau vēstīts, ka šā gada 8. augustā Piņķos bezvēsts pazuda 35 gadus vecais Dobeles iedzīvotājs Edgars Januška. Ap plkst. 18:30 Edgars Piņķos izkāpis no savas automašīnas un devies nezināmā virzienā. Kopš tā brīža viņš par sevi nav devis nekādu ziņu.

Līdzi pazudušajam bija telefons un maks.

Pievienot komentāru

Komentāri (8)

 1. Vs
  VAi puisis nav ătros kreditus saņęmies??
  MAN 4 DRAUGI TA AIZGAJA
  Kad valsts aizvers śo paśiznįcināśanas kampanu

 2. Jūms, negatīvie komentētāji,lai Dievs dod ka jūsu dzīvēs tā nenotiktu ar kādu no tuvieniekiem!

 3. pareizi ko dzerajus meklet ,pazemoties..mans vis jau menesi nau majas ,dzerstas kaut kur,un ko man tagad sludinajumu likt ?smiekligi…dobele cali tadi ir pazud uz nedelu nodzeras un nak slaveni majas

  • Neviens nav vainigs ka tev sliktas attiecības ar viru, ka pat nemekle. Tik attaisnojums ka kaut kur dzerstas. Nejau visi ir dzeraji ka tavs virs. Taka nevajag nosodīt Edgara ģimeni par to ka uztraucas kur pazudis. Jo nekad nav gadījies ka ta pazud bez vest. P. S. Cilveks nav tads kurš dzerstas.

 4. Jā kur tad nu bija?

 5. Ko tracina pasauli ? Kauna nav,aizgāja .. un pārlīda mājās. Kļuva par slavenību. Lai sedz visus izdevumus. Drīz cilvēki uz šādiem sludinājumiem vispārībā vairs nereaģēs un tiem nepievērsīs uzmanību.Savus mājas konfliktus risiniet mājās.

  • Turu íkśķus lai Jums nekad dzívé nav jápiedzívo míļotá cilvéka pazuśana. Un né, man nebija kauns prasít lídzcilvéku palídzíba lai tikai viņu atrastu. Veiksmi Jums.

Draugiem Facebook Twitter Google+