Mobilā versija
+17.8°C
Liene, Liena, Helēna, Elena, Ellena
Ceturtdiena, 17. augusts, 2017
15. jūlijs, 2016
Drukāt

Garāmgājēji guļam zālē atrod 85 gadus veco Ventspilī pazudušo Jadvigu (1)

Foto Valsts policijaFoto Valsts policija

Papildināta ar jaunāko informāciju no policijas.

Pēc vairāku dienu prombūtnes atradusies 85 gadus vecā Ventspilī pazudusī Jadviga, vēsta Valsts policijas Kurzemes reģionālā pārvalde.

Sievieti šorīt salīdzinoši netālu no viņas dzīvesvietas guļam zālē atrada garāmgājēji. Pēc atrašanas sirmā kundze tika nodota mediķu aprūpē, kas konstatēja, ka sievietes dzīvībai briesmas nedraud. Paskaidrot, kur viņa visu šo laiku ir bijusi, sieviete vismaz pagaidām nespēj.

Policija uzsver, ka vieta, kur persona šodien tika atrasta, jau iepriekš bija pārmeklēta, bet pazudusī sirmgalve tur neatradās. Policija skaidro notikušā apstākļus.

Sieviete 12.jūlija pusdienlaikā izgāja no pansionāta Ventspilī, Pērkoņu ielā un pazuda. Policija norādīja, ka sievietei var būt atmiņas zudumi. Izejot no pansionāta, viņa bija pidžamas biksēs un istabas čībās.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Ļoti patīkama seja. Jaunībā ir bijusi skaista un ar stingru raksturu. Lai Dievs palīdz ar veselību .

"Oligarhu sarunas": KNAB deputātiem neļauj kopēt lietas. Prokurori atbild - paši vainīgi! (8)"Oligarhu lietas" parlamentārā izmeklēšanas komisija turpina skaidrot, vai krimināllietas izbeigšana bijusi pamatota. Vakardienas sēdē uzzinājām, ka deputāti nonākuši grūtībās, jo KNAB neļauj kopēt un nest līdzi divus svarīgus lēmumus, kas pievienoti krimināllietā.
Valsts apmaksāto studiju vietu sadale tradīciju varā (1)Darba tirgus prognozes valsts apmaksāto studiju vietu sadali ietekmē tikai daļēji
Draugiem Facebook Twitter Google+