×
Mobilā versija
Brīdinājums +28.3°C
Marija, Marika, Marina
Svētdiena, 22. jūlijs, 2018
27. februāris, 2017
Drukāt

Pazudusī Samanta sveika un vesela atradusies Ogrē (9)

Foto Valsts policijaFoto Valsts policija

Pagājušajā nedēļā bezvēsts pazudusī Samanta ir atradusies sveika un vesela, informē Valsts policija.

Policija saņēmusi atsaukumu no Skangaļu muižas “Mājas ģimenes atbalstam”, kas iestāde no kuras meitene aizgāja, ka 25.februārī, Samantu aizturēja Ogres pašvaldības policija.

Meitene tika nogādāta atpakaļ aprūpes iestādē.

S.Butkāne dzimusi 2002.gadā.

Pievienot komentāru

Komentāri (9)

  1. Vai tad jāšanās neprasa laiku? Tikai NESAPROTU, KĀPĒC šīs klaiņojošas teles būtu jāmeklē??? IR ZINĀMS, KUR VIŅAS ATRODAS!????? NEVIENS NO MANIEM PADOTAJIEM ŠOS EKSEMPLĀRUS NEMEKLĒTU! VECĀKI LAI MEKLĒ, VIŅIEM VAJAG!

  2. Un man par to jāmaksā ,kāpēc? Tāpat vēlāk savus bērnus atkal saliks bērnunamos ,pabalstus diedelēs un man tik jāmaksā ,kur te taisība?

  3. Ik pēc brīža lasām kāds aizgājis no bernunama, kāds no aprūpes centra ,kāds no internāskolas ,likteņa pabērni ,valts par viņiem rūpējas ,dod pajumti ,ēdienu, apģērbu ,izglītību un ko viņi ,ne centīgi mācās ,ne profesiju apgūst ,lai pilngadību sasnieguši sāktu strādāt ,maksātu nodokļus ,radītu bērnus un viņus kārtīgi audzinātu kā noderīgus pilsoņus ,bet kaut kur aizklejo ,policijai rūpes sagādā ,labi ja vēl nezog un nenarkomānē ,lai gan arī to dara ,ja nu nav nav nolaupīti ,tad kāda velna pēc viņi jāmeklē ,negribi pats dzīvot valsts apgādībā un mācīties ,tad ej un….. Pateicīgiem vajadzētu būt ,ne tiesībsargu un psihologus apgrūtināt.

    • Shokee komentaars un Juusu domas, uztvere… Beernunams un dziive gjimenee taas ir tik dazhaadas teemas… Pat komenteet laikam nav veerts, domaaju Jums nesaprast

  4. Uzrakstat dr.lv lai iet majās. Sēž draugiem.lv bet ir bezvests pazudusi. Šis jau nav pirmais gadījums ka ta ir.

  5. Nu ieejat dr.lv un uzrakstat viņai lai iet mājā. Šis jau nav pirmais gadījums ka meitene pazud sēž draugiem.lv bet interneta rakstits ka bezvests pazudusi.

  6. Viña ir bijusi vakar no rita 8 draugos.lv, ta ka gan jau ka ar viñu ir viss kārtībā.

  7. gribeju pazust…nedrikst?nav tada likuma panta,kas man to aizliegtu…ja gribetu,lai mani mekle,tad atstatu koordinates…

  8. Samantu uztur,baro un jāj viņas puisis!

Draugiem Facebook Twitter Google+