×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.5°C
Jautrīte, Kamila, Digna, Sāra
Ceturtdiena, 19. jūlijs, 2018
15. marts, 2017
Drukāt

Atradusies vairākus gadus pazudusī Laura: kas ar meiteni bija atgadījies? (13)

Laura-1

Laura Mazure, par kura skaitījās bezvēsts prombūtnē vairākus gadus, ir atradusies, portālu “la.lv” informēja Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes sabiedrisko attiecību speciāliste Ksenija Belova.

Rēzeknes iecirknis vēļ tikai pagājušajā nedēļā izplatīja sabiedrībai informāciju, ka tiek meklēta bezvēsts pazudusī Laura Mazure, kas dzimusi 1996.gadā.

“Laura pati ierādās policijas iecirknī,” informē policija.

Laura 2014.gada 21.decembrī devās pie draudzenes Rēzeknes novada, Stružānos un mājās vairs neatgriezās.

K. Belova pastāstīja, ka policija bija saņēmusi iesniegumu par meitenes pazušanu no kādas iestādes. Kad Laura pazuda viņa bijusi nepilngadīga. Policija viņai sekojusi sociālajos tīklos, kur laiku pa laikam viņa ar tiesībsargiem arī komunicējusi. Tomēr nevienā no Latvijas policijas iecirkņiem meitene pēc pilngadības sasniegšanas neatnāca, lai uzrakstītu iesniegumu, ka ar viņu viss ir kārtībā un viņu nav nepieciešams meklēt.

“Mums cilvēks ir jāredz klātienē, pēc sociālajiem tīkliem mēs nevaram izdarīt secinājumu, ka ar cilvēku viss ir kārtībā. Ierasties viņa varēja jebkur Latvijā. Saprotam, ka var būt apstākļi, ka cilvēks nevēlas, lai tuvinieki zina viņa atrašanās vietu. Mēs šādu informāciju tālāk nesniedzam,” uzsvēra K. Belova.

Jauniete ieradusies policijā pēc piektdien izplatītā paziņojuma, ka viņu meklē jau gadiem.

Pievienot komentāru

Komentāri (13)

 1. kļuvusi par proseni, pēc attēla var redzēt..

 2. Kapec cilvekiem gribas iet projam no saviem tuviniekiem lielaja dzive neko nesakot par savam velmem un vajadzibam?? Tatad tuvinieki ir tikai radinieki,kas nesaprot jaunu un ne tik jaunu cilveku emocionalo un egoistisko pasauli jeb jaunais cilveks vai konkretak jauna sieviete mekle tuvibu arpus majas ?

 3. Un kas tad bija atgadījies? Raksts vispār neatbild virsrakstā uzdotajam jautājumam.

 4. Tizlākais virsraksts. Nekas netiek paskaidrots. Plika diršana. Daudz pasaka par ziņu veidotāju.

 5. No labas ģimenes bērni nebēg, tātad bija iemesls. Meitene bija drosmīga.Sava dzīve jāveido katram pašam un skumji, ja ģimene neatbalsta.

 6. Pat vinjas mamma nezin, ka ar vinu tikt gala

 7. Droši vien dzīvoja pie sava puiša,kas baroja,uzturēja un jāja katru dienu 😉

  • ar ko tad vina ir kopa?

  • Šis komentārs ir galīgi nevietā diemžēl tu nezini vai dzīvoja pie puiša vai nē. Vai jāja vai nē. Tas ir aizskaroši jāpiedomā tak ko raksti komentāros. Šads komentārs var ļoti aizskart, tev pašam/ai negribētos tādu redzēt par sevi.

  • Nuu es uzskatu, ka nevienam nebūtu jāvērtē ko viņa darija. Jo paskatoties uz šī brīža situāciju, kad katru dienu pazūd meitenes/sievietws un neatrodas vai atrod, kad ir par vēlu.. domājiet ko sakat nevis izsakiet savus nievājošos komentārus..

 8. Un kas tad bija atgadijies???

Draugiem Facebook Twitter Google+