Latvijā
Kriminālziņas

Atraidīts mīlnieks nelūgts ierodas pie bijušās; sieviete lūdz likumsargu palīdzību 16

Foto: LETA

Vakar, 23.martā, Ogrē aizturēts vīrietis, kurš ar krimināliem paņēmieniem uzmācies bijušajai draudzenei, informēja Valsts policijā (VP).

Ap pulksten 23.00 likumsargi saņēma izsaukumu uz kādu privātmāju Ogrē. Mājas saimniece, izdzirdot logu šķindoņu, bija sapratusi, ka viņas mājā ir iekļuvis nelūgts viesis.

Policijai ierodoties notikuma vietā, noskaidrojās, ka 1966.gadā dzimušais vīrietis, kurš iekļuvis sievietes mājā, ir viņas bijušais draugs.

Notikuma brīdī vīrietis bija divu promiļu alkohola reibumā. Sieviete pastāstīja, ka abi nesen ir izšķīrušies, taču vīrietis vēl meklē tikšanās iespējas ar viņu. Parasti viņas bijušais draugs būdams alkohola reibumā ir ļoti agresīvs, tāpēc viņa izsaukusi policiju.

Jāpiebilst, ka aizdomās turētais jau iepriekš sodīts par smagu miesas bojājumu nodarīšanu, par zādzībām no veikaliem, un pat par slepkavības mēģinājumu mīlas likstu dēļ.

Arī no iepriekšējās bijušās draudzenes konkrētais vīrietis nav bijis gatavs šķirties labprātīgi. 1966. gadā dzimušais vīrietis ar benzīnu aplējis dārza mājiņu, kurā atradusies bijusī draudzene ar savu jauno mīļoto. Toreiz cietušie tika cauri sveikā vien ar nelieliem miesas bojājumiem, taču vīrietis tika saukts pie atbildības par slepkavības mēģinājumu.

Pret vīrieti uzsākts kriminālprocess par svešas mantas tīšu bojāšanu. Par šo noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz diviem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

Saistītie raksti
LA.lv