Mobilā versija
+9.8°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
6. marts, 2015
Drukāt

Ātrās palīdzības autovadītāju amatiem Rīgas reģionā pieteikušies 590 cilvēki (1)

Foto - LETAFoto - LETA

Konkursā uz Rīgas reģiona 69 ātrās palīdzības brigāžu automašīnu vadītāju amatiem Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests (NMPD) saņēmis 590 pieteikumus, pastāstīja dienesta pārstāve Ilze Bukša.

Konkurss uz automašīnu vadītāju vietām Rīgas reģionā noslēdzās vakar. Autovadītāji nepieciešami Rīgas, Jūrmalas, Piņķu, Olaines, Ķekavas, Baldones, Salaspils, Siguldas, Saulkrastu, Vangažu, Garkalnes un Ādažu NMPD brigādēm. Šo konkursu NMPD izsludināja 5.februārī.
Šajās teritorijās problēmas ar transportlīdzekļu vadītāju atrašanu neradīsies, jo pieteikumi saņemti pietiekamā skaitā, norādīja Bukša.

Divu nedēļu garumā notiks kandidātu izvērtēšana un pie tā strādās vairākas komisijas, piebilda dienesta pārstāve.

Jau ziņots, ka 23.februārī noslēdzās līdzīgs konkurss uz septiņu ātrās palīdzības brigāžu automašīnu vadīšanu Ogrē, Madlienā, Lielvārdē, Tukumā un Kandavā.

Transportlīdzekļu vadītāja vietām Ogrē, Madlienā un Lielvārdē, kur nepieciešami vadītāji četrām brigādēm, pieteicās 70 cilvēku. Savukārt uz vadītāja vietām Tukumā un Kandavā, kur nepieciešami šoferi trīs brigādēm, dienests saņēmis 43 pieteikumus.

Šīs teritorijas šobrīd vēl atrodas Rīgas reģiona dienesta centra pārraudzībā, tomēr no 18.marta tās tiks pievienotas Kurzemes un Zemgales reģioniem.

Abi konkursi uz autovadītāju vakancēm tika izsludināti, jo no maija ātrās palīdzības brigāžu nodrošināšanu ar automašīnām un šoferiem Rīgas reģionā no ārpakalpojuma sniedzēja “Rīgas sanitārā transporta autobāze” (RSTA) pārņems valsts. Līdz ar to darba attiecības tiks izbeigtas ar visiem līdzšinējiem NMPD mašīnu šoferiem Rīgas reģionā, jo tos šobrīd nodrošina RSTA.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. tagad skaidrs kāpēc tie mērgļi atteica izsaukumiem!!!

Neglabāt vecmāmiņu uz klavierēm un nevilkt pirkstā...Īsa pamācība kremēšanāKatoļu baznīca nav pret kremāciju, taču uzstāj uz pīšļu glabāšanu cieņpilnā veidā – tāda ir aktualizēto norāžu būtība Vatikāna izdotajā dokumentā par kristīgo apbedīšanu un pelnu uzglabāšanu kremēšanas gadījumā.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+