×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.7°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
5. decembris, 2012
Drukāt

Atrast darbu 15 minūšu laikā

7. un 8. decembrī Ķīpsalā notiks 4. Latvijas nacionālā izstāde darbam un karjerai “Darbs EXPO 2012”, kurā varēs uzzināt par aktuāliem nodarbinātības pasākumiem, darbā iekārtošanos, profesionālo apmācību un pārkvalifikāciju Latvijā un Eiropā.

 

Šogad izstādē likts akcents uz jauniešu iespējām iekļauties darba tirgū un uzņēmējdarbībā. Lai mudinātu jauniešus veidot savu biznesu, izstādē viņus konsultēs par darba gaitu uzsākšanu un īpaši jauniešiem paredzētajām atbalsta programmām uzņēmējdarbības uzsākšanai. Jaunieši varēs iepazīties ar pieredzējušiem uzņēmumu vadītājiem, kas var kļūt par potenciālajiem mentoriem. Tāpat varēs uzzināt par neformālās izglītības ieguvi un atbalstu jauniešu brīvprātīgajam darbam.

Taču izstāde būs noderīga ne tikai jauniešiem.

“Apmeklētāji varēs saņemt informāciju par reāliem darba piedāvājumiem, tikties ar darba devējiem, kā arī uzzināt noderīgus padomus, kā virzīties augšup pa karjeras kāpnēm. Mūsu pieredze rāda, ka darbu izstādē iespējams atrast piecpa-
dsmit minūšu laikā, ja vien darba meklētājs zina, kādā profesijā viņš vēlas strādāt, un spēj sevi pārliecinoši prezentēt potenciālajam darba devējam,” stāsta izstādes “Darbs EXPO 2012” projekta vadītājs Valts Jirgensons.

Ieejas maksa izstādē – 1 lats. Vairāk par izstādi un izglītojošiem pasākumiem tajā var uzzināt: www.bt1.lv/dki.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+