Mobilā versija
Brīdinājums +22.0°C
Melānija, Imanta
Sestdiena, 19. augusts, 2017
24. decembris, 2014
Drukāt

Atrasta aizvakar Salacgrīvā pazudusī sieviete (5)

Privātā arhīva fotoPrivātā arhīva foto

Atrasta Salacgrīvā pazudusī 1930. gadā dzimusī Vera Tomsone, aģentūru LETA informēja Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja Prevencijas grupas vecākā inspektore Sintija Virse.

Sieviete atrasta mežā uz celiņa, kur viņu pamanīja kāds iedzīvotājs, kurš ziņoja policijai.
Pazudusī vesela nogādāta mājās.

Kā informēja Virse, sievietes meklēšana sākt uzreiz pēc ziņas saņemšanas. Viņa tika meklēta arī mežā, jo bija saņemta informācija par to, ka viņa manīta, pastaigājoties mežā.
Meklēšanas darbos tika iesaistīta visa Limbažu policija, kā arī helikopters.

LETA jau ziņoja, ka pēc policijas rīcībā esošās informācijas, sieviete 22. decembrī ap plkst.15 devusies no meitas dzīvesvietas Salacgrīvā, Jūrmalas ielā 11, uz savu dzīvesvietu Salacgrīvā, Jūrmalas ielā 47.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. Priecīga Ziemassvētku ziņa!

  2. Cik labi,ka atradusies!
    Visiem priecīgus Ziemassvētkus!

  3. Vai tiešām kāds no meitas mājām nevarēja pavadīt šo veco mammīti? Tagad tika tērēta mūsu nodokļu nauda, lai ar helikopteri tik ilgi lidotu un viņu meklētu.Ir gan ārprāts, ja tik vecam cilvēkam jādzīvo vienam.Ielas taču arī tik slidenas, vai tiešām bērni nepadomā, ka tā vecā māmuļa var pakrist un kaut ko salauzt.Aizdomājieties !

Katrs pats sava darba stāža detektīvs (7)Pieprasot vecuma pensiju, laikus jāsavāc dokumenti par darba mūžu līdz 1996. gadam
Valsts apmaksāto studiju vietu sadale tradīciju varā (1)Darba tirgus prognozes valsts apmaksāto studiju vietu sadali ietekmē tikai daļēji
Draugiem Facebook Twitter Google+