Mobilā versija
+2.6°C
Īrisa, Irīda, Airisa
Piektdiena, 21. oktobris, 2016
24. decembris, 2014
Drukāt

Atrasta aizvakar Salacgrīvā pazudusī sieviete (5)

Privātā arhīva fotoPrivātā arhīva foto

Atrasta Salacgrīvā pazudusī 1930. gadā dzimusī Vera Tomsone, aģentūru LETA informēja Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja Prevencijas grupas vecākā inspektore Sintija Virse.

Sieviete atrasta mežā uz celiņa, kur viņu pamanīja kāds iedzīvotājs, kurš ziņoja policijai.
Pazudusī vesela nogādāta mājās.

Kā informēja Virse, sievietes meklēšana sākt uzreiz pēc ziņas saņemšanas. Viņa tika meklēta arī mežā, jo bija saņemta informācija par to, ka viņa manīta, pastaigājoties mežā.
Meklēšanas darbos tika iesaistīta visa Limbažu policija, kā arī helikopters.

LETA jau ziņoja, ka pēc policijas rīcībā esošās informācijas, sieviete 22. decembrī ap plkst.15 devusies no meitas dzīvesvietas Salacgrīvā, Jūrmalas ielā 11, uz savu dzīvesvietu Salacgrīvā, Jūrmalas ielā 47.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. Priecīga Ziemassvētku ziņa!

  2. Cik labi,ka atradusies!
    Visiem priecīgus Ziemassvētkus!

  3. Vai tiešām kāds no meitas mājām nevarēja pavadīt šo veco mammīti? Tagad tika tērēta mūsu nodokļu nauda, lai ar helikopteri tik ilgi lidotu un viņu meklētu.Ir gan ārprāts, ja tik vecam cilvēkam jādzīvo vienam.Ielas taču arī tik slidenas, vai tiešām bērni nepadomā, ka tā vecā māmuļa var pakrist un kaut ko salauzt.Aizdomājieties !

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (55)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Ārsta nāve Siguldas slimnīcas lifta šahtā raisījusi daudz jautājumu (2)73 gadus veca ārsta nāve Siguldas slimnīcas lifta šahtā raisījusi daudz jautājumu. Mirušā atrašanās vieta liek domāt nevis par kritienu, bet, iespējams,
Draugiem Facebook Twitter Google+