×
Mobilā versija
Brīdinājums +10.5°C
Visvaldis, Nameda, Ritvaldis
Otrdiena, 24. aprīlis, 2018
6. jūnijs, 2016
Drukāt

Atrasta daļa raķetes, ar ko tika notriekta “Malaysia Airlines” lidmašīna (6)

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Starptautiskie izmeklētāji, kas pēta 2014.gada jūlijā virs Austrumukrainas notriektās aviokompānijas “Malaysia Airlines” lidmašīnas atlūzas, atraduši lidmašīnas notriekšanā izmantotās Krievijā ražotās zenītraķetes “Buk” pakaļgalu.

Par to, kas izšāva raķeti, izmeklētāji nekādu jaunu informāciju nesniedza.

2014.gada 17.jūlijā virs teritorijas Ukrainas austrumos, kuru kontrolē Krievijas atbalstītās teroristu bandas, tika notriekta Malaizijas lidmašīna “Boeing 777”, nogalinot visus aviolainerī esošos 298 cilvēkus.

Nīderlandes Drošības pārvalde, pagājušā gada 13.oktobrī iepazīstinot ar starptautiskās izmeklēšanas komisijas secinājumiem, paziņoja, ka Malaizijas lidmašīna notriekta ar Krievijā ražotu zenītraķeti “Buk”.

Raķete izšauta no apvidus, kas atradies Krievijas atbalstīto un apbruņoto kaujinieku kontrolē, norādīts izmeklēšanas komisijas kartēs, ar kurām tika iepazīstināti žurnālisti.

Ukraina un rietumvalstis uzskata, ka raķeti izšāvuši Krievijas karavīri vai arī Krievijas atbalstītie kaujinieki.

Krievijas amatpersonas to kategoriski noliedza un paziņoja, ka Nīderlandes vadītā starptautiskā izmeklēšanas komisija nav atspēkojusi Krievijas iesniegtos pierādījumus, ka lidmašīnu varētu būt notriekusi Ukrainas armija.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

  1. Ko gan citu vainot, ja ne Ukrainu?????? Tikai visi piemirsuši, ka UKRAINA tika atbruņota!!!!

  2. Atrasta jau ir ,bet kremlini saka ka modelis vec un labu laiku nau armijas bruņojumā. Visiem taču labi zināms V. Putina teiktais, krievu armija neatrodas Ukrainā ! Tātad, raķete nav krievu armijai piedrīga un iepūt man ….! Tā nau arī opolčencu (teroristu),bet Ukraiņu ,ot un iepūt kremlim, nav un nav , pierādi ka otrādāk !

  3. Atrasta jau ir ,bet kremlini saka ka modelis vec un labu laiku nau armijas bruņojumā. Visiem taču labi zināms V. Putina teiktais, krievu armija neatrodas Ukrainā ! Tātad, raķete nav krievu armijai piedrīga un iepūt man ….! Tā nau arī opolčencu (teroristu),bet Ukraiņu !

  4. Būtu jau pārstājuši irst. Meklēja, meklēja, un tagad atrada? Kāpēc tad neatrada uzreiz? Tagad, pēc diviem gadiem… Labu viltojumu vajadzēja paspēt uztaisīt pa šo laiku! Jeb arī mūs visus uzskata par idiotiem?

  5. Ilgi gan meklēja. Tā aizdomīgi ilgi.

Draugiem Facebook Twitter Google+