Mobilā versija
+7.0°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
28. marts, 2016
Drukāt

Atrasta pusaudze, kura bija pazudusi divas nedēļas (8)

Foto LETAFoto LETA

Ilustratīvs attēls

Portāls bezvests.lv ziņo, ka vakar policijas ekipāža atradusi 15 gadus veco Samantu Grāvelsiņu Sarkandaugavā, un šodien meitene nogādāta pie ģimenes.

Bezvests.lv piebilst, ka meitene ir vieglā šokā pēc “viesošanās draugu ģimenē”, ar apkārtējiem nekontaktējas, taču fizisks kaitējums pusaudzei nav nodarīts.

Iepriekšējā informācija liecināja, ka 14. marta priekšpusdienā mīklainos apstākļos pazuda Samanta Grāvelsiņa – meitene izveda pastaigāties suni un neatgriezās. Suni trešajā dienā kāds aizvedis uz Samantas skolu, no kurienes to kāds meitenes klasesbiedrs nogādājis mājās. Meitenes mobilais tālrunis trīs dienas bijis izslēgts, bet ceturtajā mātei no tā sāka pienākt dīvainas īsziņas.

Ģimene pateicas visiem, kas palīdzēja atrast Samantu, un īpašs paldies policijai par profesionalitāti un ātro reakciju.

Pievienot komentāru

Komentāri (8)

  1. notest ar siksnu Atbildēt

    visa ciemata priekshaa !

  2. Ko te var saprast, “profesionālais” LA?

  3. Padomijā ir informācijas slēpšanas tradīcija.

  4. Uzskatu ka nav jaslepj no sabiedribas informacija, kur meitene bija pazudusi…varbut ta bus neliela maciba citiem vecakiem un jauniesiem…

  5. Par ko ir runa vispār ! Ja prasiet palīdzību sabiedrībai tad arī pēc tam paskaidrojiet kas notiek !!!

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+