×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.9°C
Melānija, Imanta
Svētdiena, 19. augusts, 2018
31. jūlijs, 2016
Drukāt

Atrastā Rūdolfa vecāki pateicas visiem par sniegto atbalstu (5)

Foto-LETAFoto-LETA

Saulkrastu novadā nakti mežā pavadījušā nepilnus trīs gadus vecā Rūdolfa vecāki pateicas cilvēkiem par sniegto atbalstu.

Svētdien, 31.jūlijā, izplatītajā vēstulē viņi pateicas visiem, kas bija kopā ar viņiem gan sirdī, gan lūgšanās, gan esot līdzās. Viņi pateicas tiem, kuri organizēja meklēšanu, kuri piedalījās meklēšanā, kuri atbalstīja, vārīja tēju un gatavoja sviestmaizes pārgurušajiem meklētājiem.

Viņi atzīst, ka neviens paldies nespēj atlīdzināt tās pūles un atbalstu, ko cilvēki sniedza. Rūdolfa vecāki atzīst, ka šobrīd ir ļoti pateicīgi, laimīgi un priecīgi.

Pie Rūdolfa esot palikušas kāda karavīra vilnas zeķes, kuras karavīrs uzvilka bērnam kājās pēc atrašanas. Rūdolfs gribot tās atdot atpakaļ, taču, ja tas neizdosies, tad tās tiks glabātas par mīļu un laimīgu atmiņu, uzsver izglābtā bērna vecāki.

Jau ziņots, ka divus gadus un astoņus mēnešus vecais Rūdolfs pazuda 28.jūlija vakarā no kādas dārza mājas teritorijas Saulkrastos, dārzkopības kooperatīvā “VEF-Biķernieki”.

Zēna meklēšanā iesaistījās gan policija, gan armija un zemessargi, gan arī simtiem brīvprātīgo – atrašanas brīdī Rūdolfu meklēja ap 700 cilvēku.

Piektdien ap plkst.12 bērns tika atrasts aptuveni pusotra kilometra attālumā no pazušanas vietas. Kad Rūdolfu atrada Nacionālo bruņoto spēku karavīrs, puisēns sēdēja mežā zem koka un raudāja.

Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas ārsti zēnam būtiskas veselības problēmas nekonstatēja un atlaida mājās.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. Pie meklētājiem valdīja ļoti gaiša atmosfēra – cilvēki bija gatavi doties palīgā no sirds. Vecākiem novēlu nesākt slīgt sevis vainošanā, jo ar to var tikai atņemt bērnam laiku un mīlestības, klātbūtnes sajūtu (un nelasīt stulbus komentārus), nevis kaut ko vērtīgu iegūt. Tās dienas jau ir bijis milzu pārbaudījums un iekšēji vēl cīņa ar sevi tik ātri nepāries. Katram vecākam var palikt kaut kas nepamanīts arī cenšoties.

  2. Klau, tirsēji! Jūs kaut vienu bērniņu esat izaudzinājuši? Nē? Tad turiet mutes un lai Dievs Jūs pasargā no līdzīgām situācijām. Ja kas tāds kādreiz atkārtosies, tad ļoti rekomendēju doties palīdzēt, nevis gudri pļerkstēt internetā

  3. Siko vajag labak pieskatit, ezel

  4. Nenopietni vecaki kuriem berns bija jaatnem

Draugiem Facebook Twitter Google+