Mobilā versija
-2.1°C
Tenis, Dravis
Otrdiena, 17. janvāris, 2017
15. novembris, 2016
Drukāt

Atrasta sieviete, kura pazuda pa ceļam no Valmieras uz Rīgu (3)

Foto Facebook/Bezvests.lvFoto Facebook/Bezvests.lv

26 gadus vecā Valmieras iedzīvotāja Agita Kārkle, kura pazuda pa ceļam no Valmieras uz Rīgu, atrasta. Sieviete ir dzīva un vesela, informē organizācija “Bezvests.lv”.

Jau vēstīts, ka Valmieras iedzīvotāja pazuda pa ceļam no Valmieras uz Rīgu. Pēc mātes teiktā, 12.novembrī ap plkst.15-16 meitene izgāja no mājām un grasījās braukt pie sava puiša uz Rīgu ar “autostopiem”, taču līdz galapunktam tā arī neesot tikusi.

Brīvprātīgo organizācija pateicas visiem, kas palīdzēja sievietes meklēšanā.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Grasījās braukt pie sava puiša uz Rīgu, bet aizbrauca pie sava puiša uz Cēsīm. Kam negadās.

  2. “Pēc mātes teiktā, 12.novembrī pēcpusdienā meitene (26 gadi) izgāja no mājām un grasījās braukt pie sava puiša uz Rīgu ar “autostopiem”, taču līdz galapunktam tā arī neesot tikusi…”
    ……………………………..
    bet kā bezvests.lv ziņo esot SVEIKA un vesela …Kur palietotā slampa bija valkājusies, tas laikam ir liels noslēpums …

  3. kad šis staigātājas sāks maksāt par izdevumiem viņu meklēšanai

Sieva ziņo par vīra pazušanu: Rolands devās peļņā uz Vāciju (10)42 gadus vecais Rolands Rumba 10. janvārī pēdējo reizi sazinājās ar sievu, un kopš tā laika par viņu nav nekādu ziņu, liecina
Saimniecībā notika pat EK mācības: PVD neizpratnē par nelaimi Krimuldā (6)Pagaidām nav zināms, kāpēc Āfrikas cūku mēris (ĀCM) skāris cūku novietni “Rukas” Krimuldas novada Krimuldas pagastā, kurā bija 5023 dzīvnieki, šorīt intervijā
Draugiem Facebook Twitter Google+