Mobilā versija
Brīdinājums +13.8°C
Ausma, Ausmis, Ingūna, Inguna, Inguns
Pirmdiena, 26. jūnijs, 2017
4. jūlijs, 2014
Drukāt

Atrastas 20 labākās šī gada vecmāmiņas

Foto - http://www.youtube.com/watch?v=p7J4wbGNuVYFoto - http://www.youtube.com/watch?v=p7J4wbGNuVY

Biedrība “Emergo” jau trešo gadu pēc kārtas titulē Latvijas uzņēmīgākās sievietes, kuras ir aktīvas, sabiedriskas un ļoti tic, ka ģimene ir VĒRTĪBA! Jo katrai mūsdienu vecmāmiņai ir vismaz viens mazbērns, bet pašas ir tik ļoti dažādas un īpašas. Lūk, dažas no “Vecmāmiņu 2014” profesijām un sasniegumiem: skaistumkopšanas konsultante, kultūras namu direktores, mājsaimnieces, deju instruktore, ģeogrāfijas maģistre, skolotājas, mākslinieces, pensionāre, masiere, fonda vadītāja, uzņēmējas.
Pateicoties informatīvajiem atbalstītajiem žurnālam “Ieva” un ziņu portālam TV NET atsaucība bija negaidīti liela un pieteikšanās un konkursa sākums tika pārcelts mēnesi vēlāk!
“Vecmāmiņu 2014” pirmā kārta, kas sākās gada sākumā un noslēdzās šī gada 16.jūnijā, kad biedrības “Emergo” no vairāk kā 58 pieteikumiem izvēlējās šim gadam atbilstošākās 20 pretendentes, kuras varēsim vērot “VECMĀMIŅA 2014” finālā. Finālistes ir dažādas un kolorītas, kuras šķir ne tikai profesiju dažādība, bet arī gadu robeža. Jaunākā “Vecmāmiņa” ir 48.gadus jauna, bet gados cienījamākai finālistei ir 74.gadiem. Bet viņas visas ir aktīvas un īpašas vecmāmiņas, jo cep tortes, dzied šūpuļdziesmas, ada un šuj , dejo līnijdejas, jogo, peldas no agra pavasara līdz pat ziemai, darina lelles, braukā ar skrejriteni, skrituļslidām, pērļo un izgatavo rotas un vēl daudz daudz ko citu dara- tādēļ, ka tā ir īsta Vecmāmiņa!!!
Paldies, visām uzņēmīgām sievietēm, kuras pieteicās šim konkursam, un liela pateicība metām, dēliem, mazbērniem, kuri spēja novērtēt savas mammas, vecmammas – piesakot viņas šim konkursam – tādējādi padarot savu mīļo cilvēku dzīvi krāsaināku.
Konkursa fināls notiks 27.septembrī, bet šo trīs mēnešu laikā finālistes būs redzamas un sastopamas gan Vecrīgā ,gan Jūrmalā kā arī Likteņdārzā.
Katru sestdienu “Vecmāmiņām” būs gan personiskas, gan publiskas aktivitātes visas dienas garuma. Katru sestdienu tiks pasniegts ielūgums uz nākošo pasākumu un informācija par vajadzīgo dress codu!!!
Masu mediji un fotogrāfi tiek aicināti 12.jūlijā 12 00 uz pirmo tikšanos – preses konferenci ar visam dalībniecēm viesnīcā “WELTON” Dzirnavu iela 2.
Pirmo reizi būs iespēja redzēt šī gada īpašo KRONI, kuru saņems labākā no labākajām “VECMĀMIŅĀM 2014”!!!
Goda viesi: dejotājs Rolands Steinbergs, Viola Abramova, Rinalds Mailītis, konkursa “Vecmāmiņa 2013” un “Vecmāmiņa 2012” finālistes.

Pievienot komentāru

FOTO: 30 stilīga tēla idejas jaunām meitenēm ar slaidām kājām (2)Vasarā tik ļoti sevi gribas parādīt no skaistākās puses: iedegums, viegla
Ikviens dīdās, izņemot godasardzi. Zinātne aiz "grozāmgrābšļa" trakumaIkviens dīdās, varbūt izņemot vienīgi goda sardzi pie Brīvības pieminekļa. Lai tas būtu pieskarties saviem matiem, grauzt nagus, spēlēties ar apģērbu vai rokās griezt pildspalvas, tu, visticamāk, dīdies daudzas, daudzas reizes dienā.
Vasals Latgolā! Septītā “1836 enduro km” moto ekspedīcija iezīmē Latvijas austrumus. 2.dienaĀrā rasina īslaicīgs lietus, bet visādi citādi laiks braukšanai ar moci ir lielisks. Pēc brokastīm laižam pētīt Latvijas vecākās dzelzceļa stacijas noliktavas ēku, par ko vakar stāstīja "šmakovkas" Jānis.
Draugiem Facebook Twitter Google+