×
Mobilā versija
Brīdinājums +26.1°C
Ritma, Ramona
Piektdiena, 20. jūlijs, 2018
27. janvāris, 2018
Drukāt

Atrastas, zagtas, lombardā pirktas. Dārglietas, kas nes nelaimi (1)

Ilustratīvs attēls. Foto - ShutterstockIlustratīvs attēls. Foto - Shutterstock

Teju visām sievietēm un daļai vīriešu ir vājība uz dārgām rotaslietām. Šīs lietas pie cilvēkiem nonāk dažādā veidā – daļu no tām viņi iegādājas paši, bet citas saņem kā dāvanu. Bet ir arī tādi veiksminieki, kuri atrod dārglietas uz ielas. Taču – vai uzvelkot kaklarotu vai rokassprādzi, šie cilvēki aizdomājas, ka šīs rotaslietas var atnest viņiem nelaimi, bēdas un ciešanas?

Zemāk minēti gadījumi, kad dārglietas var negatīvi ietekmēt notikumu gaitu sava īpašnieka dzīvē.

Atrastas rotaslietas
Šādas dārglietas ir, tā teikt, “loterija”. Tās var atnest veiksmi, bet var – tieši otrādi – piesaukt nelaimi. Viss ir atkarīgs no tā, kāda karma ir bijušajam īpašniekam. Taču jebkurā gadījumā nevajag aizmirst vecu teicienu, ka gūt labumu no sveša labuma neizdosies.

Īpaša uzmanība jāvelta krustiņiem, ko parasti nēsā ķēdītē uz kakla. Šādas rotas pavisam noteikti nevar atnest veiksmi. No tām labāk atbrīvoties pēc iespējas ātrāk. Un nav svarīgi, vai krustiņš ir no zelta, sudraba vai ar briljantiem. Neko labu no tāda atraduma nevar gaidīt.

Zagtas rotaslietas
Šāda veida dārglietas nekādi nevar nest labumu tam, kas tās nozadzis. Kopš seniem laikiem pastāv ticējums, ka no cilvēka, kam tika nozagtas dārgas rotaslietas, zaglis paņem arī visu negatīvismu un iespējamās slimības.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. suunu ciema zhurnaalistinji atkal smeeree manjticiibas un dumiibas. Shie savu personisko maati paardos pa trim kapeikaam, jo peljnja tachu.

Draugiem Facebook Twitter Google+