Mobilā versija
+4.1°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
4. marts, 2016
Drukāt

Atrasts šoferis , kurš vadīja auto ar iestrēgušu stirnu bamperī (3)

Foto - VPFoto - VP

Pateicoties atsaucīgiem iedzīvotājiem, policijai izdevās noskaidrot personu, kura 27. februārī manīta vadot transportlīdzekli “Volkswagen Amarok” ar bamperī iesprūdušu stirnu, informē Valsts policija (VP).

Jau ziņots, ka minēto transportlīdzekli ar meža zvēru Pērnavas un Brīvības ielu krustojumā pagājušajā sestdienā ap pulksten 8.00 bija nofotografējusi kāda aculieciniece. Par notikušo tika uzsākta administratīvā lietvedība.
Policija noskaidrojusi vīrieti, kurš vadīja auto. Viņš paskaidroja, ka sadursme notikusi Engures pagasta Engures novadā uz autoceļa Sloka-Talsi. Vīrietis braucis Rīgas virzienā un pēkšņi uz ceļa izskrējušas vairākas stirnas. Autovadītājs jutis nelielu sadursmi. Taču pēc mirkļa paskatoties atpakaļskata spogulī, viņš redzējis, ka meža zvēri aizskrien. Vīrietis nodomājis, ka nopietna sadursme nav notikusi un visas stirnas palikušas veselas, tādēļ nepārliecinoties, ka viss ir kārtībā, un neizkāpjot no auto, turpinājis ceļu.

Taču Rīgā, pateicoties citu autovadītāju norādēm, viņš izkāpis no automašīnas un konstatējis, ka tās priekšēja bamperī iesprūdis meža zvērs. Vīrietis vērsies pie apdrošinātājiem, taču policijai par negadījumu nav ziņojis, kā to pieprasa likums. Notriekto dzīvnieku viņš aizvedis uz mežu.
VP atgādina, ka par ceļu satiksmes negadījuma vietas atstāšanu pēc ceļu satiksmes negadījuma, pārkāpjot likumā noteikto kārtību, auto vadītājiem var piemērot sodu no 70 līdz 700 eiro. Tāpat par šādu likumpārkāpumu var tikt atņemtas transportlīdzekļu vadīšanas tiesības uz laiku no trim mēnešiem līdz diviem gadiem.

Ņemot vērā, ka autovadītājs piekrita sadarboties ar policistiem, un izvērtējot viņa vainu, šoreiz piemērots mazākais iespējamais sods – 70 eiro bez transportlīdzekļa vadīšanas tiesību atņemšanas.

Izsakām pateicību ikvienam, kurš sniedza informāciju VP.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Lai cik neticami izklausās – neko nejuta, bet tiešām tā varēja būt.
    Pāris gadus atpakaļ braucu pa pilsētu, ātrums neliels, bet pie luksofora gājēji apstājās un mani vai manu mašīnu vēroja. Likās dīvaini. Kad nonācu galapunktā, izkāpu un sāku skatīt mašīnu no visām pusēm – priekšējā bamperī – ieķērusies milzīga vārna- visā spārnu atvērumā. Neko nejutu, pat neredzēju nevienu putnu lidojam. …Tā ja….

  2. Nesaprotu – tā stirna bija dzīva?

  3. stukačs ir diagnoze !!!

Nosauc Latvijas turīgākās biedrības - Latvijas Futbola federācija līderosBiedrības ar vislielākajiem ieņēmumiem 2015. gadā bija Latvijas Futbola federācija (LFF), Latvijas Sarkanais Krusts (LSK) un Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK), liecina SIA "Firmas.lv" un nacionālās informācijas aģentūras LETA izdevumā "Latvijas biznesa gada pārskats 2016" publiskotais Latvijas finansiāli turīgāko biedrību "Top 100".
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (6)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+