Mobilā versija
+5.9°C
Sarmīte, Tabita
Piektdiena, 9. decembris, 2016
30. septembris, 2013
Drukāt

Atrasts brāķis cilvēka smadzeņu drošības sistēmā

smadzenes4

Zinātnieki nākuši klajā ar konceptuālu teoriju par tā dēvēto “nulles dienu”, kas piemīt cilvēka smadzenēm. Proti, esot iespējams pilnībā nolasīt visu tajās esošo informāciju.

Patlaban gan iespēja “uzlauzt” jebkura cilvēka smadzenes vēl esot salīdzinoši neliela – slepenās informācijas nolasīšana ir 10 – 40% diapazonā. Tomēr principā tas ir iespējams. Svarīgi esot tas, kā tieši smadzenes reaģē uz redzes tēliem. Tajā gadījumā, ja tās atkārtoti redz kādu tēlu, notiek tā dēvētā “atpazīšana”, kas savukārt kā “atsauksme P300” atspoguļojas elektroencefalogrammā.

Praktiski tas izpaužas kā krass smadzeņu darbības uzliesmojums, ko aparatūra acumirklī fiksē. Lūk, un pētnieki apgalvo, ka šāda “atsauksme P300” ir izteikti vājā vieta cilvēka smadzeņu drošības sistēmā. To fiksējot, ir iespējams uzzināt faktiski jebkuru personiskas iedabas informāciju – vispirms pinkodus, paroles, kur paslēpta nauda un tamlīdzīgi, un tad arī visu pārējo.

Vairāk par šo un citiem noslēpumainiem atklājumiem uzzināsi 1. oktobrī!

Pievienot komentāru

Revolūcija, kas nes attīstību un briesmasTāpat kā cunami vilni, cilvēki digitālās tehnoloģijas sākumā vilni apbrīno, neapzinoties tā spēku un ātrumu
Vietnes "nozagts.com" un "Toma joki" nonākušas arī Drošības policijas redzeslokāSavstarpēji saistītās interneta vietnes "nozagts.com" un "ukradeno.com", kā arī viena no populārākajām sociālā tīkla "Facebook" lapām latviešu valodā "Toma joki" ir Drošības policijas redzeslokā, tomēr dienesta pārstāvji nekomentē šo interneta resursu saistību ar personām, kas saņem Krievijas finansējumu un izplata Krievijas ideoloģisko propagandu.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Draugiem Facebook Twitter Google+